Алмазне шліфування (мікродермабразія)

Алмазна шліфування (мікродермабразія) в Ірпені, Київській області – прекрасна сучасна косметологічна процедура для обличчя і тіла, що полягає в делікатному мікрошліфуванні шкіри, що щадить, дрібним абразивом. Такий метод догляду допомагає повністю оновити зовнішній вигляд області, що обробляється.

Мікродермабразія – дуже результативна, і при цьому максимально безпечна процедура, що омолоджує. Ефект досягається завдяки дбайливому, мінімально травматичному шліфування шкіри і бачимо вже після першого відвідування.

Найчастіше мікродермабразія особи застосовується для того, щоб упоратися з такими недосконалостями як:

 • втрата пружності та еластичності шкіри;
 • наявність розширених пір, комедонів, вугрів, постакне;
 • нерівний колір шкіри, неоднорідний рельєф;
 • надмірний жирний блиск;
 • поява ознак природного старіння.

Порівняно з класичним пілінгом, у алмазного шліфування є низка незаперечних переваг:

 • поверхневий вплив, відсутність ран та швидке відновлення;
 • рівномірне шліфування шкіри;
 • видимий результат вже після першого застосування;
 • можливість застосування для будь-якого типу шкіри.

Особливості процедури алмазне шліфування обличчя

Особливістю процедури дермабразії особи є використане для неї обладнання. Апарат має маніпулу подвійної дії. Крім шліфування шкіри за допомогою наконечника з абразивним алмазним покриттям, отвір з вакуумною областю забезпечує усунення відлущених частинок епідермісу та необхідний його натяг.

Також, на відміну від багатьох інших косметологічних процедур, алмазне шліфування обличчя має невелику кількість протипоказань і не має вікових обмежень. Її можна рекомендувати як жінкам, так і чоловікам для усунення різноманітних недоліків зовнішності.

Дермабразія малотравматична, тому для її проведення не використовують анестезію, а реабілітація займає небагато часу. Дана процедура завдяки механізму її проведення сприяє не тільки усуненню недоліків шкіри, але і запуску процесів регенерації.

Запишіться на прийом

Використовувати алмазне шліфування шкіри можна для усунення гіперпігментації, розширених пор, комедонів, постакне і т.д. Список протипоказань мінімальний, він включає вагітність, загострення хронічних та вірусних захворювань, запальні процеси, епілепсію та деякі інші.

Як правило, для досягнення найкращого результату, який збережеться протягом тривалого часу, знадобиться курс із 4-6 процедур з інтервалом близько 7 днів. Більш детально зі списком показань та протипоказань до проведення мікродермабразії, а також тривалістю курсу, що рекомендується, вас ознайомить лікар під час прийому.

Алмазне шліфування в клініці Comfort Clinic

Алмазне шліфування в клініці Comfort Clinic проводить висококваліфікований досвідчений косметолог із медичною освітою. Процедура виконується з дотриманням усіх норм безпеки та з використанням сучасного обладнання.

Перед проведенням мікродермабразії обов’язковою є консультація лікаря-косметолога. Він вислуховує скарги та побажання пацієнта, проводить огляд, оцінюючи стан шкіри, а потім, за відсутності протипоказань, приступає до алмазного шліфування.

Процедура складається з таких етапів:

 • підготовчий – шкіра очищається за допомогою спеціальних засобів;
 • безпосередньо, шліфування – необхідна зона обробляється апаратом;
 • фінальний етап – нанесення на шкіру засобу, що має заспокійливі властивості та сприяє якнайшвидшому відновленню шкіри.

Як зазначалося, мікродермабразія є малотравматичною процедурою, тому реабілітаційний період після її проведення практично відсутній. Разом з тим протягом доби після алмазного шліфування бажано утримуватися від впливу прямих сонячних променів, використовувати сонцезахисний крем перед виходом з будинку. Також варто виключити інтенсивні фізичні навантаження на 2-3 дні.

Завдяки великому досвіду роботи та високій кваліфікації лікаря-косметолога, а також застосуванню новітнього обладнання мікродермабразія в клініці Comfort Clinic гарантовано принесе видимий ефект, який, при дотриманні рекомендацій, радуватиме вас довгий час.

Вартість алмазного шліфування обличчя

Ціну сеансу алмазного шліфування обличчя, а також інших косметологічних процедур ви зможете знайти у відповідному розділі нашого сайту, уточнити по телефону або у нас у клініці.
Підсумкова вартість курсу залежатиме від обраної зони (це може бути особа, шия, зона декольте), а також необхідна кількість процедур.

Спеціалісти Comfort Clinic завжди готові надати вам кваліфіковану консультацію та порекомендувати процедури для досягнення необхідного результату.
Запишіться на консультацію до лікаря-косметолога вже сьогодні, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті або скориставшись кнопкою зв’язку.

Лікарі клініки

Замогильна Світлана Анатоліївна
Косметолог