Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика в Ірпені

Інтимна контурна пластика в Ірпені – безболісна та нетравматична методика, що забезпечує корекцію та інтимне омолодження завдяки ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти.

Ця процедура є чудовою можливістю виправити естетичні недоліки в інтимній зоні, а також значно покращити якість статевого життя і надалі позбутися психологічного дискомфорту, скутості, комплексів.

Безопераційна інтимна пластика за своєю ефективністю цілком може зрівнятися з оперативним втручанням. Цю методику з успіхом застосовують у таких випадках:

 • при необхідності відновити об’єм статевих губ або усунути їхню асиметрію;
 • для коригування вікових змін;
 • щоб усунути в’ялість, впоратися зі зниженням пружності шкіри;
 • для корекції недостатньо розвинених зовнішніх статевих органів;
 • щоб усунути наслідки травм;
 • щоб посилити сексуальні відчуття.

Крім цього, інтимний філінг успішно використовують для звуження входу піхви. Препарати, що вводяться, сприяють зволоженню слизової, а також підвищенню лібідо.

Процедуру естетичної інтимної пластики можна проводити у будь-якому віці, якщо вас непокоїть хоча б одна з перерахованих проблем.

Контурна інтимна пластика в Comfort Clinic

Контурна інтимна пластика Comfort Clinic полягає в ін’єкційному введенні препаратів, відповідальних за утримання вологи в шкірі. Саме внаслідок того, що з віком шкіра людини активніше втрачає вологу, погіршується її тонус та пружність, з’являється сухість та дискомфорт.

Під час процедури лікар вводить у необхідні зони філер, який заповнює дефіцит необхідних речовин, і таким чином шкіра знову стає зволоженою та пружною.

Лікарі Комфорт Клінік завдяки методиці інтимного філінгу з використанням високоякісних препаратів допоможуть пацієнткам вирішити різні проблеми:

 • лабіопластика (збільшення та/або коригування обсягів статевих губ) – допомагає в усуненні в’ялості, асиметрії, провисання, дозволяє повернути пружність;
 • контурна перинеопластика коригує вхід у піхву, дозволяє зменшити його об’єм, не вдаючись до хірургії, а також вирішує проблему сухості;
 • омолодження інтимної зони;
 • наповнення клітора та зони точки G філерами на основі гіалуронової кислоти робить їх більш об’ємними, відповідно, зручнішими для стимуляції.

Контурну пластику інтимної зони Comfort Clinic проводять амбулаторно. Ця процедура не передбачає госпіталізацію та застосування загального наркозу. Під місцевою анестезією препарат вводиться до зон, які планують скоригувати.

Перед інтимним філінгом варто пройти огляд у лікаря-гінеколога та здати певні аналізи, щоб впевнитись у відсутності протипоказань до його проведення. За тривалістю процедура можна порівняти зі звичайним прийомом у лікаря – 20-30 хвилин.

Ефект від контурної інтимної пластики помітний відразу і зберігається близько року. Реабілітаційний період як такий відсутній, але протягом 2 тижнів після процедури бажано утриматися від статевих контактів та виключити інтенсивні фізичні навантаження.

Переваги безопераційної інтимної пластики

Безопераційна інтимна пластика, як правило, дозволяє досягти ефекту, який можна порівняти з результатами, отриманими завдяки проведенню пластичної операції. Але при цьому ця процедура має низку переваг перед оперативним втручанням. Серед них:

 • простота підготовки та швидкість проведення;
 • вищий рівень безпеки;
 • відсутність тривалої післяопераційної реабілітації, набагато нижчою за ризик ускладнень;
 • доступніша ціна.

Крім того, інтимна пластика гіалуроновою кислотою, на відміну від хірургічної пластики, виключає госпіталізацію та важкий післяопераційний період. Завдяки цим перевагам, все більше жінок, які бажають покращити стан та зовнішній вигляд своєї інтимної зони, обирають цей більш простий, безпечний та бюджетний спосіб.

Ціни на контурну пластику інтимних зон

Ціни на контурну пластику інтимних зон можуть відрізнятися в залежності від масштабу процедури,  об’єму та типу препарату, що використовується. Уточнити вартість процедури ви можете, зателефонувавши до нас у клініку або скориставшись функцією “зворотний дзвінок”.

Якщо у вас залишилися питання про ціни, методи лікування, або ви хочете записатися на прийом – зв’яжіться з нами по телефону або скористайтеся формою на сайті. Будемо раді бачити вас у Comfort Clinic!

Запишіться на прийом