Мікротокова терапія в Ірпені, Київська область

Мікротокова терапія обличчя – одна з найпопулярніших і затребуваних процедур апаратної косметології. Адже з віком деякі м’язи обличчя розслабляються, а деякі, навпаки, набувають зайвого тонусу, таким чином обличчя змінюється. Спробувати та оцінити ефект від мікротоків в Ірпені, Київській області можна у Comfort Clinic.

Під час процедури мікротокової терапії використовуються невеликі дози електроструму. Його сила може бути від 20 до 800 мкА. Завдяки цьому процедура безпечна, вона не вимагає тривалої реабілітації.

Внаслідок впливу мікротоків забезпечується ліфтинг обличчя, підтягуються м’язи, зменшується набряклість та мішки під очима, шкіра розгладжується, а її тон стає більш рівномірним.

Кілька років тому таку процедуру дозволити собі могли лише найзаможніші люди у зв’язку з великою вартістю обладнання. Однак завдяки розвитку технологій тепер послуга мікротокової терапії стала доступнішою, і відчути її ефект можуть усі охочі.

Щоб записатися на мікротокову терапію до досвідченого косметолога в Ірпені, достатньо зателефонувати нам за номером телефону, вказаним на сайті, або замовити зворотній дзвінок.

Проведення процедури мікротоків для обличчя в Комфорт Клінік

Процедура мікротоків для обличчя в Комфорт Клінік проводиться сертифікованим лікарем косметологом. На шкіру клієнта впливають струмом малої величини, це невелике поколювання.
Завдяки тому, що електрострум може розширювати лімфатичні судини та капіляри, процедура покращує кровообіг і налагоджує роботу фібробластів, які відповідають за пружність шкіри. Це допомагає повернути тонус, вирівняти поверхню шкіри та провести легку корекцію контуру обличчя.
Процедура мікротоків на обличчя може бути поділена на такі етапи:
? Спочатку на шкіру наносять очищувальний засіб масажними рухами, потім за допомогою ватних дисків знімають усі забруднення з обличчя та шиї.
?Мікротокова терапія. За допомогою електродів та спеціального гелю майстер опрацьовує всі необхідні зони.
?Фінальний етап. Наносять захисний та зволожуючий крем за типом шкіри.

Запишіться на прийом

Показання та протипоказання до терапії мікрострумом

Сучасний темп життя та постійні стреси не найкращим чином впливають на стан шкіри обличчя. Темні кола та мішки під очима, поява зморшок, складок та заломів, набряклість, пігментні плями, зміна овалу обличчя – прямі показання для того, щоб записатися на ліфтинг мікрострумами. У Comfort Clinic досвідчений лікар косметолог проконсультує та відповість на всі питання щодо процедури.
Незважаючи на відносну безпеку, мікротокова терапія має деякі протипоказання:
?інсульти та інфаркти
?епілепсія
?онкологічні захворювання
? вагітність, період годування груддю
? наявність матала в організмі (стенти, шунти, кардіостимулятори).
Також не бажано проводити процедуру під час або одразу після хвороби, хімічного пілінгу та уколів ботулотоксину.

Ефект від процедури мікротокової терапії

Ефект від процедури мікротокової терапії видно вже після першого сеансу – підтягується овал обличчя, зменшуються набряки, обличчя набуває свіжого та здорового кольору, відновлюються колагенові волокна дерми, зменшується друге підборіддя, розгладжуються мімічні зморшки та складки, носогубний трикутник.
Найкращий результат від процедури мікротоків буде при курсі 6-12 сеансів, залежно від стану шкіри.
На час проходження курсу рекомендовано збільшити споживання води, обмежити фізичні навантаження, утриматися від солярію, сауни. При грамотному підборі доглядової косметики  ефект можна поліпшити. Ефект продовжиться в середньому від 6 до 12 місяців.
У Комфорт Клінік Вам допоможуть підібрати найбільш підходящий графік та кількість сеансів.

Ціна мікрострумової терапії в Comfort Clinic

Актуальну ціну процедури мікрострумової терапії Ви можете побачити у відповідному розділі нашого сайту. Підсумкова вартість курсу залежить від кількості сеансів. Ви будете приємно здивовані співвідношенням ціни та якості процедури мікрострумів у Comfort Clinic.

Лікарі клініки

Замогильна Світлана Анатоліївна
Косметолог