PRX пілінг

PRX пілінг в Ірпені, Київській області

Різноманітні пілінги заслужено є одними з найпопулярніших косметологічних процедур завдяки швидкому та досить тривалому ефекту, глибокій дії, а також відсутності довгого відновлювального періоду.

У клініці Comfort Clinic ми пропонуємо Вам оцінити найновіший продукт – PRX пілінг. Головна відмінність цього хімічного пілінгу, представленого брендом WIQOMED, ​​Італія, є малотравматичний вплив на поверхню шкіри.

Відразу після нанесення продукту починається активне глибоке проникнення діючих речовин тканини епідермісу. При цьому зовнішній шар шкіри не ушкоджується, завдяки чому після застосування пілінгу PRX T33 виходить уникнути таких побічних ефектів як почервоніння та лущення шкіри.

Завдяки швидкому помітному омолоджуючому ефекту, а також глибокому очищенню шкіри, покращенню її кольору та гладкості, пружності і навіть зменшенню або видаленню деяких рубців, відсутності довгого відновлювального періоду PRX пілінг відмінно підходить для чоловіків та жінок, які не хочуть витрачати час на тривалу реабілітацію після процедур .

Пілінг PRX-T33 забезпечує ефективний порятунок від недосконалостей шкіри, її відновлення та регенерацію. Його можна проводити як окремо, так і поєднувати з різними косметичними процедурами для посилення омолоджувального ефекту.

Щоб дізнатися більше про PRX пілінг у нашій клініці, або записатися на процедуру – достатньо зв’язатися з нами по телефону, скористатися послугою зворотного дзвінка або формою запису.

Процедура пілінгу PRX T33 Комфорт Клінік

Процедуру пілінгу PRX T33 Комфорт Клінік проводить дипломований лікар-косметолог з медичною освітою. Фахівець безпомилково визначить наявність протипоказань, якщо такі є та запропонує альтернативну доглядову процедуру для досягнення бажаного ефекту за потреби.

На початку шкіру очищають спеціальними препаратами, знежирюють та знезаражують. Потім косметолог наносить PRX пілінг пошарово за допомогою нітрилових рукавичок. Кількість шарів визначається індивідуально, залежно від того, у якому стані шкіра.

Далі лікар проводить м’який масаж і після цього видаляє склад з обличчя.
Після процедури, яка триває в середньому 20-30 хвилин, на шкіру наносять засіб для зволоження та живлення.

Запишіться на прийом

Серед безперечних переваг пілінгу PRX T33 варто відзначити те, що цю процедуру можна проводити будь-якої пори року. Нанесений склад не завдає неприємних відчуттів і не руйнує верхній шар шкіри.

Завдяки м’якому щадному впливу маніпуляція практично не має вікових обмежень. Швидкість проведення процедури та відсутність тривалого відновлення дозволяє використовувати її, не змінюючи звичний спосіб життя.

Показання та протипоказання до PRX пілінгу

PRX пілінг – безпечна процедура, тому може, за наявності показань, використовуватися для дітей та підлітків, а також людей похилого віку.

Серед основних станів, за яких показаний пілінг PRX T33, варто зазначити:

❤️пігментні плями, ластовиння;
❤️атрофічні рубці чи рубці по акне;
❤️вугрова хвороба;
❤️в’ялість, зниження пружності шкіри;
❤️фотостаріння;
❤️захворювання шкіри, такі як гіперкератоз, себорейний дерматит та ін.

Протипоказань до проведення PRX пілінгу небагато, проте процедуру слід відкласти або вибрати альтернативу у таких випадках:

❤️за наявності алергії на будь-який з компонентів складу;
❤️під час простудних чи інфекційних захворювань;
❤️при появі подряпин, ран, гнійників на обличчі;
❤️під час вагітності та годування груддю.

Ціна пілінгу PRX T33

Ціну однієї процедури пілінгу PRX Т33 можна побачити у відповідному розділі нашого сайту. Підсумкова вартість залежатиме від тривалості курсу, необхідного для максимального ефекту.

Щоб поставити питання про проведення маніпуляції, дізнатися, скільки процедур необхідно буде у Вашому випадку, а також зробити PRX пілінг і особисто переконатися в його результативності, приходьте до нас в Комфорт Клінік!

Лікарі клініки

Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог