Прокол вух

Проколоти вуха дитині або дорослому в Ірпені, Київська область

Сережки у вухах – один із найдавніших способів прикрасити себе. В наш час існує безліч різноманітних способів виділитися і привернути до себе увагу, але прокол мочок або хряща вух з кожним роком стає все популярнішим як серед жінок, так і у чоловіків.

Проколоти вуха дитині або дорослому у висококваліфікованого лікаря косметолога в Ірпіні, Київській області ви можете у Comfort Clinic. Коли маніпуляцію виконує хороший і досвідчений майстер, це безпечна і проста процедура.

Щоб швидко і безболісно проколоти вуха в нашій клініці в Ірпені – достатньо зателефонувати за одним з номерів, вказаних на сайті, скористатися кнопкою зв’язку або формою запису. Наші адміністратори підберуть для Вас зручний час прийому, а також подбають про те, щоб візит до Комфорту Клінік залишив лише приємні враження.

Прокол вух у клініці Comfort Clinic

У Comfort Clinic для безболісного проколу вух лікар косметолог використовує спеціальний пістолет Caflon Gold. Цей інструмент є революційним відкриттям на професійному ринку України, але вже давно використовується і дуже популярний на теренах Європи.

Система Caflon Gold створена так, щоб процес проколювання вуха відбувався з дотриманням усіх норм стерильності. Сережки із спеціального медичного сплаву упаковані так, що для заправки в пістолет майстер їх не торкається, це забезпечує стерильність процедури. На даний момент ця система – одна з найшвидших і найбезпечніших.

У Comfort Clinic можна проколоти мочку вуха як дитині, так і дорослому. Також у нашій клініці доступні різні варіанти проколу вух за бажанням клієнта – можливо проколоти верхню частину вуха, хрящ, або зробити додатковий прокол мочки.

Запишіться на прийом

Перед проведенням процедури лікар обов’язково уточнює наявність або відсутність показань для її проведення. Як правило, проколювання вух безпечне, проте не можна проводити його за наявності таких станів:

?хвороби крові;
?сильно ослаблений імунітет;
?цукровий діабет;
?наявність чи схильність до утворення келоїдних рубців;
?алергія у тяжкій формі.

Для проведення процедури поверхню вуха дезінфікують, потім антисептичним маркером відзначають місце, де в майбутньому буде сережка. Прокол за допомогою пістолета здійснюється за лічені секунди, тому немає потреби у попередній анестезії – процедура майже безболісна. Після маніпуляції майстер дасть вам рекомендації щодо догляду за місцем проколу, для якнайшвидшого його загоєння.

У Comfort Clinic є великий вибір сережок, що дає можливість підібрати ідеальну пару саме для Вас. Крім того, ми з радістю відповімо на всі питання щодо процедури проколу вух, підкажемо, як правильно доглядати місце проколу і яких запобіжних заходів дотримуватися в перші дні після маніпуляції.

Ціни на процедуру проколювання вух

Вартість процедури проколювання вух Ви можете дізнатись у відповідному розділі нашого сайту. Звертаємо увагу, що в ціну вже включена вартість сережок.

Приходячи в Комфорт Клінік, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг. Ми постійно йдемо в ногу з часом, наші фахівці регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію, використовують у роботі найновітніше обладнання, методики та технології. При цьому наші ціни Вас приємно здивують. Приходьте та переконайтеся в цьому особисто!

Лікарі клініки

Замогильна Світлана Анатоліївна
Косметолог