Прокол вух

Проколоти вуха дитині або дорослому в Ірпені, Київська область

Сережки у вухах – один із найдавніших способів прикрасити себе. В наш час існує безліч різноманітних способів виділитися і привернути до себе увагу, але прокол мочок або хряща вух з кожним роком стає все популярнішим як серед жінок, так і у чоловіків.

Проколоти вуха дитині або дорослому у висококваліфікованого лікаря косметолога в Ірпіні, Київській області ви можете у Comfort Clinic. Коли маніпуляцію виконує хороший і досвідчений майстер, це безпечна і проста процедура.

Щоб швидко і безболісно проколоти вуха в нашій клініці в Ірпені – достатньо зателефонувати за одним з номерів, вказаних на сайті, скористатися кнопкою зв’язку або формою запису. Наші адміністратори підберуть для Вас зручний час прийому, а також подбають про те, щоб візит до Комфорту Клінік залишив лише приємні враження.

Прокол вух у клініці Comfort Clinic

У Comfort Clinic для безболісного проколу вух лікар косметолог використовує спеціальний пістолет Caflon Gold. Цей інструмент є революційним відкриттям на професійному ринку України, але вже давно використовується і дуже популярний на теренах Європи.

Система Caflon Gold створена так, щоб процес проколювання вуха відбувався з дотриманням усіх норм стерильності. Сережки із спеціального медичного сплаву упаковані так, що для заправки в пістолет майстер їх не торкається, це забезпечує стерильність процедури. На даний момент ця система – одна з найшвидших і найбезпечніших.

У Comfort Clinic можна проколоти мочку вуха як дитині, і дорослому. Також у нашій клініці доступні різні варіанти проколу вух за бажанням клієнта – можливо проколоти верхню частину вуха, хрящ, або зробити додатковий прокол мочки.

Запишіться на прийом

Зверніть увагу, що з 01.03.2022 відбудеться зміна цін на деякі послуги клініки. Будь ласка, уточнюйте інформацію у адміністратора.

Перед проведенням процедури лікар обов’язково уточнює наявність або відсутність показань для її проведення. Як правило, проколювання вух безпечне, проте не можна проводити його за наявності таких станів:

🔻хвороби крові;
🔻сильно ослаблений імунітет;
🔻цукровий діабет;
🔻наявність чи схильність до утворення келоїдних рубців;
🔻алергія у тяжкій формі.

Для проведення процедури поверхню вуха дезінфікують, потім антисептичним маркером відзначають місце, де в майбутньому буде сережка. Прокол за допомогою пістолета здійснюється за лічені секунди, тому немає потреби у попередній анестезії – процедура майже безболісна. Після маніпуляції майстер дасть вам рекомендації щодо догляду за місцем проколу, для якнайшвидшого його загоєння.

У Comfort Clinic є великий вибір сережок, що дає можливість підібрати ідеальну пару саме для Вас. Крім того, ми з радістю відповімо на всі питання щодо процедури проколу вух, підкажемо, як правильно доглядати місце проколу і яких запобіжних заходів дотримуватися в перші дні після маніпуляції.

Ціни на процедуру проколювання вух

Вартість процедури проколювання вух Ви можете дізнатись у відповідному розділі нашого сайту. Звертаємо увагу, що ціна вже включає вартість сережок.

Приходячи в Комфорт Клінік, Ви завжди можете бути впевнені у високій якості послуг. Ми завжди йдемо в ногу з часом, наші фахівці регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію, використовують у роботі найновіше обладнання, методики та технології. При цьому наші ціни Вас приємно здивують. Приходьте та переконайтеся в цьому особисто!

Лікарі клініки

Маковецька Ольга Володимирівна
Лікар косметолог