Про нас

Comfort Clinic – це перша комфортна клініка.

Ми знаходимося в пішої доступності в районі новобудов Ірпеня, таких як Річ Таун, Гранд Лайф, Синергія, Позитив, Фортуна

ЕФЕКТИВНІСТЬ

У клініці працюють одні з кращих фахівців з великим досвідом роботи і любов’ю до обраної професії.

В Comfort Clinic не конвеєр, на кожного пацієнта виділяється достатній час для повноцінного огляду, збору анамнезу, призначення плану обстеження і схеми лікування.

Для нас важлива орієнтація на РЕЗУЛЬТАТ і БЕЗПЕКА лікування.

ЕКОНОМІЯ

Нічого зайвого! В Comfort Clinic ми підбираємо оптимальні схеми лікування з урахуванням показань і фінансових побажань пацієнта.

Призначаємо тільки дослідження, необхідні в даній клінічній ситуації.

Можемо відкоригувати прийняті препарати, підібравши оптимальний за ціною аналог і вказати на медикаменти, які не мають доказової бази.

Comfort Clinic проводить акції, що дозволяють знизити вартість лікування. Ціни Comfort Clinic одні з найдоступніших в регіоні.

КОМФОРТ

В Comfort Clinicви можете пройти не тільки консультацію фахівця, а й здати лабораторні аналізи або пройти діагностичні процедури такі як УЗД, кольпоскопія, дерматоскопія та інші

Ми підберемо максимально зручний час для Вашого візиту в клініку і подумаємо, як зробити ваше лікування не тільки ефективним, але і комфортним

Зайшовши в Comfort Clinic – ви приходите в гості до друзів, тут Вас завжди зустрінуть як близької людини.

Ми можемо ще довго розповідати про себе, але краще Вам побувати в Comfort Clinic особисто! Телефонуйте, приїжджайте і Ви самі все побачите!

Перша комфортна клініка

Comfort Clinic – ми завжди поруч!

Юлія Хоменко
25.12.2021

Зверталась до лікаря - дерматолога. Дуже задоволена, чудовий спеціаліст і хороша людина.

Марія Карташова
25.12.2021

Вчера посетила Comfort Clinic:) На рецепции очень приятная девушка все объяснила и рассказала про услуги:)
Меня интересовал врач-гинеколог:) Уже через некоторое время я попала на прием (но все-же советую записаться заранее, так как сейчас время стоит дорого, чтоб не Вы, не Врач не тратили его попусту), а Вас запишут в любое удобное для Вас время:)
Врач Юлия Владимировна - сказать профессионал - не сказать ничего! Консультация, осмотр, рекомендации, отношение...на высшем уровне! А главное Человек с большой буквы!:) Всем советую ходить только к ней!
Всем хорошего дня!

Юлія Покровська
25.12.2021

Сегодня были с ребёнком - подростком у дерматолога-косметолога. Доктор Елена Черевко - очень хороший специалист. Получили компетентную консультацию, почистили личико ребёнку. Все было на высшем уровне! Отношение персонала - отличное! В клинике чисто и очень уютно. Рекомендую!!!

Aliska Rulova
25.12.2021

Наконец-то в Ирпене появился современный медцентр! Очень порадовала педиатр! Добрая, внимательная, грамотная! Главное-все по-честному

Наталья Роенко
25.12.2021

Давно хотела попасть на консультацию к дерматологу. В городской поликлинике перед приемом дерматолога обязательно отправляют к гинекологу. К местному. Нужно простоять в двух очередях к докторам + очередь в регистратуру. На все это уходит масса времени, сил, эмоций.
Здесь я получила качественную консультацию не далеко от дома, сделала необходимое обследование на современном оборудовании.
Приятно порадовал профессионализм докторов.

Nataliya Plahotya
25.12.2021

Обратилась за помощью к гинекологу Юлие Владимировне , как специалист в данной области, тактична, всегда исчерпывающе отвечает на поставленные вопросы. Провела полный осмотр на современном оборудование. С уверенностью могу рекомендовать этого гинеколога как хорошего специалиста!