Дерматологія

Дерматологія в Ірпені, Записатися на прийом до лікаря дерматолога

Записатися на прийом до лікаря дерматолога в Ірпені ви зможете буквально за кілька хвилин. В Комфорт Клінік працює висококваліфікований дерматовенеролог з більш ніж 15-річним досвідом, який допоможе вам вирішити проблеми зі шкірою незалежно від її природи.

Як правило, шкірні захворювання сильно погіршують якість життя людини, оскільки часто спричиняють дискомфорт. Крім того, ці проблеми найчастіше помітні оточуючим, через що багато пацієнтів комплексують і соромляться.

Саме тому важливо записатися на прийом до хорошого лікаря дерматолога відразу ж, у разі перших тривожних симптомів, не чекаючи посилення ситуації – це допоможе прискорити одужання.

Консультація дерматолога у клініці Comfort Clinic

Отримати консультацію дерматолога в клініці Comfort Clinic ви зможете у зручний для вас час, заздалегідь записавшись по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.

Зустріч з лікарем у нашій клініці пройде у спокійній та дружній атмосфері. Адже крім обстеження та призначень, дуже важливо заспокоїти та розслабити пацієнта, налаштувати його на позитивний результат лікування.

Консультація дерматолога в Comfort Clinic, як правило, включає кілька етапів:

  • Опитування, збір анамнезу. Дерматологічні захворювання мають різну природу – вірусну, грибкову або бактеріальну, або можуть бути пов’язані з порушенням у роботі імунної системи, тому важливо якнайкраще вивчити стан організму в цілому.
  • Огляд. Лікар дерматолог вивчає уражені ділянки шкіри чи новоутворення за допомогою спеціального приладу – дерматоскопа, щоб визначитися з наступними діями.
  • При необхідності проводяться додаткові аналізи, призначаються консультації суміжних фахівців, наприклад, алерголога, гастроентеролога, невролога тощо.
  • Після встановлення діагнозу дерматолог призначить необхідне лікування.

Послуги лікаря дерматолога

Серед популярних послуг, які надає лікар дерматолог у Комфорті Клінік, присутні як діагностичні, наприклад, дерматоскопія, біопсія шкіри, так і лікувальні – видалення різних новоутворень.

Дерматоскопія

Дерматоскопія проводиться для того, щоб визначити характер невусів, чи, як часто називають, родимок. За допомогою спеціального приладу – цифрового дерматоскопа – лікар детально вивчає новоутворення. Таке дослідження є абсолютно безболісним, при цьому дозволяє виявити потенційно злоякісні родимки з високою точністю і вчасно звернутися до профільного фахівця.

Радіохвильове видалення родимок та папілом

Існує кілька способів видалення новоутворень, проте саме радіохвильове видалення родимок та папілом вважається одним із найпрогресивніших. Даний метод має багато переваг, серед них можна виділити високу результативність, мінімальний рівень травматизації тканин і швидке відновлення.

За допомогою радіохвильової хірургії можливе видалення родимок, папілом та інших новоутворень на будь-яких ділянках тіла – після процедури не залишається грубих шрамів та рубців.

Однак не всі родимки можна видалити без хірургічного втручання. Дізнатися, чи підходить радіохвильове видалення, можна записавшись на консультацію до нашого фахівця.

Ціни на прийом дерматолога

Ціна на прийом дерматолога Comfort Clinic буде залежати від того, чи проводилися під час консультації додаткові процедури та обстеження. З вартістю послуг ви можете ознайомитись у розділі “Ціни” на нашому сайті або у адміністратора під час візиту до клініки.

Враховуючи середній рівень доходу громадян, ми постаралися зробити ціни на прийом дерматолога доступними, щоб якомога більше людей змогли скористатися кваліфікованою допомогою та отримати здорову шкіру, волосся та нігті.

Запишіться на прийом

Лікарі клініки

Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог