Професійна чистка обличчя в Ірпені

Для ідеального зовнішнього вигляду дуже важлива доглянута шкіра. Для її здоров’я та привабливості незамінним буде своєчасне очищення. Професійна чистка обличчя в Комфорт Клінік в Ірпені – це процедура, яка дозволить позбавити шкіру від забруднень, зайвого жиру, ороговілих клітин.

Результатом її проведення стане:

 • покращення кольору обличчя;
 • очищення пор та їх звуження;
 • усунення жирного блиску;
 • розгладжування шкіри, зникнення дрібних зморшок.

У нашій клініці чистку обличчя проводить досвідчений лікар-косметолог із використанням професійної косметики та стерильних інструментів. Крім того, під час консультації фахівець може підібрати додаткові процедури догляду для досягнення найкращого результату, а також призначити лікувальні препарати та обстеження за наявності проблем зі шкірою, таких як акне, демодекоз тощо.

Щоб записатися на професійну чистку обличчя в нашу клініку в місті Ірпінь або задати уточнюючі питання – достатньо зателефонувати за одним із номерів телефону, вказаних на сайті, замовити зворотній дзвінок, або скористатися формою “Записатись”, розташованою нижче.

Чистка обличчя у клініці Comfort Clinic

Чистка обличчя у клініці Comfort Clinic проходить у максимально комфортній та доброзичливій атмосфері. Лікар косметолог, визначивши тип, оцінивши стан шкіри та виключивши можливі протипоказання, підбере оптимальний варіант процедури, який підійде саме Вам для досягнення бажаного результату.

Процес чищення особи в нашій клініці, як правило, включає такі етапи:

 • нанесення поророзширювальної маски;
 • мануальне, апаратне або комбіноване чищення;
 • нанесення маски для звуження пір;
 • застосування крему по типу шкіри.

Після процедури косметолог дає поради щодо домашнього догляду, а також, при необхідності, рекомендує додаткові процедури для збереження ефекту.
У клініці Comfort Clinic проводяться такі види чистки обличчя:

 • механічна, або мануальна чистка;
 • ультразвукова апаратна чистка обличчя;
 • комбінована, що представляє комбінацію ручної та апаратної чистки обличчя.

Запишіться на прийом

Механічна чистка обличчя

Механічна чистка обличчя зараз вважається найбільш результативною для очищення шкіри. Для проведення процедури косметолог використовує спеціальний інструмент, за допомогою якого звільняє пори від омертвілих клітин та шкірного сала.

Для проведення мануальної чистки обличчя у нашій клініці використовується професійна косметика відомих світових виробників. Вона має протизапальний та заспокійливий ефект, таким чином виключаючи ускладнення, зменшуючи почервоніння шкіри після процедури та скорочуючи період відновлення.

Апаратна чистка обличчя

Апаратна чистка обличчя добре підходить власникам чутливої ​​шкіри. Ця щадна процедура полягає в очищенні шкіри та глибокому очищенні пор за допомогою ультразвуку. Завдяки ультразвуковим коливанням відбувається видалення надлишків шкірного сала, комедонів, відмерлих клітин. Під час процедури очищення обличчя відбувається, не викликаючи травматизацію або подразнення шкіри.

Видалення ороговілих клітин шкіри за допомогою ультразвукової чистки обличчя сприяє значному зменшенню висипань, тому дана процедура з успіхом використовується при комплексному лікуванні вугрової хвороби.

Комбінована чистка обличчя

Комбінована чистка обличчя – це процедура, що поєднує ручне та апаратне чищення. Вона дає можливість м’яко і без зайвої травматизації очистити чутливу шкіру за допомогою ультразвукового апарату, а для зон, що вимагають серйознішої обробки, використовувати механічне чищення, щоб краще очистити шкіру від забруднень.

Вартість чистки обличчя в Комфорт Клінік

З вартістю чистки обличчя, а також інших послуг в Комфорт Клінік Ви можете ознайомитись у розділі “Ціни”. Варто відзначити, що ціна процедури в нашій клініці є цілком доступною, а її якість Вас приємно порадує.

Ми намагаємося пропонувати конкурентні ціни на всі послуги клініки, щоб якнайбільше клієнтів змогли оцінити їхню високу якість. Крім того, ми регулярно проводимо акції, встановлюючи найкращу ціну на найефективніші процедури, що найбільше користуються попитом у наших клієнтів.

Щоб скористатися послугами кваліфікованих фахівців Comfort Clinic та повною мірою оцінити їхню якість – запишіться на прийом прямо зараз, замовивши зворотній дзвінок або скориставшись спеціальною формою на сайті.

Лікарі клініки