Урологія

Записатися на прийом до уролога в Ірпені, Київська область

Уролог дуже затребуваний лікар для дорослого населення, і особливо чоловіків. Це кваліфікований спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої сфери.

Є безліч факторів, які провокують розвиток захворювань нирок та сечовивідних шляхів. Серед них і харчування, і нездоровий спосіб життя, шкідливі звички, а також вагітність і пологи, проблеми в роботі травної системи, ожиріння та цукровий діабет, важка праця, пов’язана з регулярними наванаженнями.

Кожен, хто перебуває в групі ризику, а також чоловіки віком після 35 років повинні відвідувати лікаря уролога хоча б раз на півроку для проходження профілактичного огляду. Проте, на практиці лікарі клініки Comfort Clinic все частіше зустрічаються з тим, що пацієнт надто довго затягував візит та встиг ускладнити ситуацію.

Лікар уролог Comfort Clinic – кваліфікований спеціаліст високого рівня. Маючи великий досвід роботи і, що не менш важливо, професійний такт, лікар делікатно проведе огляд і допоможе Вам впоратися з Вашою проблемою.

Урологія в клініці Comfort Clinic

Урологія – це розділ медицини, який займається вивченням патологій нирок, надниркових залоз, сечоводів, сечового міхура, уретри та чоловічих статевих органів.

Основні захворювання які вивчає урологія та успішно лікує лікар уролог нашої клініки:?

 • Запальні захворювання, такі як цистит, уретрит, пієлонефрит, простатит.
 • Пухлинні захворювання (доброякісні та ракові пухлини нирок, сечового міхура, простати)
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом
 • Гіперплазія передміхурової залози
 • Нетримання сечі
 • Мочекам’яна хвороба
 • Фімоз
 • Варикоцеле
 • Чоловіче безпліддя
 • Зниження ерекції, передчасна еякуляція

Захворювання, якими займається урологія, нерідко протікають безсимптомно. Не варто соромитися або затягувати звернення до лікаря через делікатність проблеми.

На сьогоднішній день медицина, і зокрема урологія, стрімко розвиваються і методи лікування стають менш інвазивними. Уролог нашої клініки постійно підвищує свою кваліфікацію та застосовує найсучасніші методи діагностики та лікування урологічних захворювань.

Консультація уролога

Консультація уролога складається із трьох етапів. Насамперед лікар збере анамнез, поставить уточнюючі питання і лише після цього переходить до другого етапу – безпосередньо огляду.

Діагностика урологічних хвороб проводиться лікарем – урологом тільки при особистому огляді. Заочні консультації та самодіагностика не дадуть точної інформації, оскільки симптоми більшості урологічних захворювань дуже схожі.

Якщо після збору анамнезу та огляду є необхідність додаткового обстеження для диференціальної діагностики або консультація суміжних спеціалістів, лікар дасть відповідні рекомендації.

Заключним етапом іде безпосередньо вибір методів лікування.

Симптоми захворювань, які вимагають консультації уролога

Є ряд симптомів, при яких відвідування лікаря уролога краще не відкладати. До них відносяться:

 • набряки
 • біль у нижній частині живота, який віддає в пах, гострий біль у спині або боці
 • нетримання сечі, підтікання сечі, труднощі з сечовипусканням
 • порушення ерекції у чоловіків
 • біль і печіння під час сечовипускання
 • проблеми із зачаттям

Якщо Ви помітили у собі один із перерахованих вище симптомів, не зволікайте. Звертайтеся до досвідченого уролога клініки Comfort Clinic за номером на сайті або заповнивши форму. Адміністратори клініки підберуть для Вас найбільш зручний час прийому та проконсультують, якщо у Вас будуть питання.

Професійно, тактовно та делікатно – саме так хороший лікар уролог підходить до вирішення проблем своїх пацієнтів. Ми допоможемо Вам назавжди забути про неприємні симптоми та повернути радість життя!

Запишіться на прийом

Вартість послуг

Первинна консультація уролога700грн
Повторна консультація уролога650грн
Роз’яснення уролога з приводу результатів аналізів та корекції лікування (телемедицина)550грн
Катетеризація сечового міхура650грн
Зняття катетера250грн
Масаж передміхурової залози450грн
Інстиляція сечового міхура/уретри без вартості препарату400грн

Лікарі клініки

Ткаченко Марія Дмитрівна
Уролог