Біопсія шийки матки

Зробити біопсію шийки матки в Ірпені, Київській області

Біопсія шийки матки – малоінвазивна діагностична процедура, яка передбачає взяття зразка тканини з метою проведення гістологічного та цитологічного дослідження. Вона потрібна у разі позитивного результату ПАП-тесту або наявності змін слизової оболонки, виявлених при кольпоскопії. Такий аналіз як біопсія дає можливість визначити тип клітин, їхню можливу злоякісність.

Якщо Вам необхідно зробити біопсію шийки матки в Ірпіні, Київській області – Ви звернулися за адресою. Досвідчені та висококваліфіковані фахівці, використовуючи новітнє медичне обладнання, проводять лікувальні та діагностичні процедури ефективними та мало травматичними методами.

 

Для запису на прийом до лікаря та проведення процедури зателефонуйте нам по телефону, вказаному на сайті, напишіть в онлайн-чат, або скористайтесь послугою зворотного дзвінка.

Проведення біопсії шийки матки у Comfort Clinic

Біопсія шийки матки, як і деякі інші дослідження, використовують для виключення або, навпаки, діагностування на ранніх етапах онкологічних захворювань та патологій, що мають ризик ставати злоякісними.

Проведення біопсії шийки матки в Комфорт Клінік необхідно у таких випадках:

 • за наявності позитивного чи неоднозначного результату ПАП-тесту;
 • за підозри на онкологічний процес;
 • при змінах слизової оболонки, виявлених під час кольпоскопії;
 • за наявності поліпів, міом та інших захворювань;
 • при дисплазії шийки матки та ін.

Необхідність обстеження визначає лікар на основі скарг та симптомів пацієнтки, результатів огляду та інших досліджень. Як правило, процедурою біопсії необхідно провести деякі аналізи, такі як дослідження мазка, аналіз крові та інші.

Також перед процедурою рекомендується протягом 2-3 днів утриматися від статевого життя, не використовувати вагінальні свічки, контрацептиви, тампони. Проводити дослідження слід у першій половині менструального циклу на 5-10 день. Так після процедури шийка матки зможе повністю відновитись перед наступною менструацією.

Серед переваг проведення біопсії шийки матки у Comfort Clinic можна виділити такі:

 • процедуру виконують досвідчений кваліфікований лікар гінеколог;
 • використовуються безпечні малотравматичні методи взяття матеріалу;
 • сучасна апаратура гарантує високу точність результатів дослідження;
 • застосування місцевої анестезії забезпечує безболісність процедури;
 • взяття матеріалу за допомогою радіохвильового ножа гарантує низьку травматизацію та швидке відновлення;
 • дружня атмосфера, чуйний персонал дозволяє пацієнту не нервувати – так процедура проходить у  максимально комфортних умовах.

Запишіться на прийом

Вартість біопсії шийки матки

Дізнатись вартість біопсії шийки матки, а також інших обстежень у Комфорт Клінік Ви можете у вкладці “Ціни” на нашому сайті, у лікаря під час консультації або у адміністраторів.

Ціна радіохвильової біопсії шийки матки у нашій клініці включає також гістологічне дослідження матеріалу. Підсумкова вартість прийому може включати ціну консультації фахівця і проведених аналізів.

Зателефонуйте нам, або напишіть в онлайн-чаті, щоб записатися на консультацію до лікаря для проведення біопсії і поставити запитання.

Лікарі клініки

Юлія Володимирівна Клокун
Акушер-гінеколог, лікар УЗД