Пілінги в Comfort Clinic в Ірпені

Пілінги вже довгий час користуються заслуженою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. При грамотній діагностиці стану шкіри і підборі відповідного складу можна досягти ефекту, який можна порівняти з ін’єкційними процедурами.

У Comfort Clinic в Ірпені лікар дерматолог-косметолог проведе огляд, щоб оцінити тип та стан шкіри, а потім вибере потрібний вид пілінгу з урахуванням побажань пацієнта.

Завдяки рівномірному відлущування відмерлих клітин, пілінг сприяє стимулюванню синтезу еластину та колагену, а також якнайшвидшій регенерації, що призводить до вирівнювання кольору обличчя, зникнення зморшок, зволоження та загального омолодження шкіри.

Щоб записатись на консультацію до лікаря-косметолога в Comfort Clinic та дізнатися більше про пілінги, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонуйте нам.

Види та особливості пілінгів

Існують різні види пілінгів, кожен з них має свої переваги та особливості застосування. Так, залежно від глибини або інтенсивності впливу виділяють поверхневий, серединний і глибокий пілінги.

Поверхневий має м’яку дію, зачіпає тільки верхні шари дерми і допомагає вирішити незначні дерматологічні проблеми.

Серединний та глибокий пілінги відрізняються більш інтенсивним впливом, відповідно, є більш результативними та ефективними, проте водночас і більш травматичними для шкіри. Такі пілінги повинні проводитися виключно косметологом із медичною освітою.

Залежно від складу, що застосовується для процедури, існують різні види пілінгів, серед яких можна виділити найпопулярніші:

?молочний, мигдальний;
?гліколевий;
?азелаїновий;
?пілінг Джесснера;
?меланостоп та багато інших.

Пілінг Джесснера

Пілінг Джесснер був винайдений більше 100 років тому і досі є популярною косметологічною процедурою. Його затребуваність багато в чому обумовлена механізмом на шкіру і, що важливо, результативністю.
Компоненти, що входять до його складу (поєднання молочної та саліцилової кислот, а також резорцину) мають одночасно антисептичну, протизапальну, зволожуючу дію, крім того, посилюють вироблення колагену і стимулюють регенерацію.
Пілінг Джесснера дає можливість зробити зморшки значно менш помітними, вирівняти тон обличчя, усунути надмірну жирність шкіри.Особливістю процедури є те, що косметолог може самостійно регулювати глибину впливу складу на шкіру. Таким чином, пілінг Джесснер може бути як поверхневими, так і серединним або глибоким.
При своїй високій ефективності дана косметологічна процедура є максимально безпечною, практично не має побічних ефектів і не потребує тривалого реабілітаційного періоду.

Запишіться на прийом

Азелаїновий пілінг

Азелаїновий пілінг відноситься до поверхневих хімічних пілінгів. Препарат на основі азелаїнової кислоти, що використовується для процедури, відрізняється м’яким та нетравматичним впливом на шкіру.
Завдяки дбайливому відлущування відмерлих клітин та усунення інших шкірних проблем, таких як пігментація, акне, запальні процеси, азелаїновий пілінг є популярним салонним способом очищення шкіри.
До цієї процедури рекомендується вдаватися за наявності вугрів, комедонів, чорних крапок, різних дерматитів. Завдяки м’якому та неагресивному впливу вона не протипоказана навіть для чутливої шкіри.

Меланостоп комбінований пілінг

Процедура комбінованого пілінгу Меланостоп має потужну депігментуючу дію, крім того, регулює вироблення шкірного сала і функціонує як антиоксидант.
Таким чином, пілінг Меланостоп відмінно підходить не просто для очищення та відновлення здорового та рівного кольору шкіри, але й для корекції пігментних плям.
Речовини, що входять до складу препарату, сприяють очищенню та подальшому прискореному відновленню шкіри.
Результатом процедури буде значне поліпшення стану шкіри після першого сеансу, а також вирівнювання її тону.

Протипоказання до проведення пілінгів

Як і більшість косметологічних процедур пілінг має деякі протипоказання до застосування. Серед них виділяють такі:

?алергічна реакція або підвищена чутливість до компонентів складу;
?хронічні захворювання (гіпертонія, діабет та ін) у стадії загострення;
?онкологічні захворювання, тяжкі форми хвороби серця;
?різні шкірні захворювання;
? наявність свіжої засмаги.

Докладніше про наявність чи відсутність протипоказань до проведення пілінгу вам розповість лікар під час консультації.

Вартість пілінгів у Комфорт Клінік

Вартість пілінгів та інших косметологічних послуг Комфорт Клінік ви можете побачити у відповідному розділі сайту, уточнити у адміністратора по телефону або у лікаря під час прийому.

На консультації лікар косметолог підбере для Вас найбільш підходящий вид пілінгу та тривалість курсу, що рекомендується, а також при необхідності розрахує його загальну вартість.

Лікарі клініки

Замогильна Світлана Анатоліївна
Косметолог