Мезотерапія

Косметологічна процедура мезотерапії в Ірпені, Київській області

Мезотерапія – ін’єкційна методика, яку використовують у косметології та естетичній медицині ще з середини ХХ століття. У наші дні вона все ще дуже популярна і має багато позитивних відгуків. Оцінити відчутний ефект від даної косметологічної процедури в Ірпені, Київській області, Ви можете у Комфорт Клінік.

Суть ін’єкційної мезотерапії у омолодженні за допомогою внутрішньошкірного та підшкірного введення вітамінів та спеціальних препаратів. Ін’єкції допомагають препаратам досягти глибоких шарів дерми, куди немає іншого способу доставити їх. За допомогою даної косметологічної процедури шкіра в зоні проведення насичується вітамінами, амінокислотами, гіалуроновою кислотою і т.д., що допомагає виробленню колагену та еластину, покращує циркуляцію крові – це викликає омолоджуючий ефект.

За допомогою мезотерапії обличчя можна вилікувати купероз, акне, а також запобігти появі зморшок, темних кіл під очима. Препарати вводяться на глибину від 0,5 до 6 мм, маленькими дозами, що максимально зменшує ймовірність виникнення алергічної реакції.

У Comfort Clinic в Ірпені працюють сертифіковані лікарі косметологи, які нададуть Вам повну інформацію про процедуру мезотерапії, дадуть відповіді на всі питання, а також індивідуально підберуть препарати та кількість сеансів, необхідних для досягнення найкращого ефекту. Приходьте до нас на консультацію – і Ви зможете особисто в цьому переконатися!

Проведення мезотерапії в Comfort Clinic

У Comfort Clinic ін’єкційну мезотерапію проводить досвідчений лікар-дерматолог. На початку прийому він проводить огляд та оцінює стан шкіри, а також уточнює побажання пацієнта, щоб підібрати максимально відповідний препарат або їх комбінацію.

Перед процедурою лікар очищає шкіру за допомогою антисептика, при необхідності на неї наноситься анестетик. Ін’єкції робляться за допомогою дуже тонкої голки або канюлі, тому в більшості випадків можна обійтися без знеболювального.

Є кілька варіантів проведення процедури. Залежно від зони, яку обробляють, лікар може робити ін’єкції як вручну, так і з використанням мезоінжектора. Відстань між місцями проколів – приблизно 1 см.

Час, необхідний сеансу, може відрізнятися, але середньому мезотерапія займає близько 30 хвилин. Після завершення процедури лікар наносить на шкіру спеціальні засоби, які допоможуть якнайшвидшому загоєнню.

Запишіться на прийом

Помітний результат з’являється після 1-2 процедур, але для досягнення максимального ефекту, як правило, рекомендується пройти курс з 4-8 процедур мезотерапії з інтервалом в 1-2 тижні.

Показання та протипоказання до ін’єкцій мезотерапії

Ін’єкції мезотерапії, залежно від зони, що обробляється та препарату, що використовується можуть проводитись у будь-якому віці та мати різні цілі.
В основному мезотерапію застосовують у таких випадках:

 • вікові зміни
 • шкірні захворювання (вугровий висип, купероз, себореї)
 • лікування рубців
 • лікування випадіння волосся
 • підготовка до пластичної операції, реабілітація після її проведення.

Як і будь-яка ін’єкційна процедура, мезотерапія має протипоказання.
Серед них:

 • серцеві захворювання
 • ниркова недостатність
 • епілепсія
 • погане згортання крові
 • вагітність
 • період лактації
 • онкологія
 • алергія на компоненти препарату.

Наполегливо не рекомендується проводити процедуру мезотерапії в моменти застудних, вірусних, інфекційних хвороб, загострення хронічних захворювань, при погіршенні загального самопочуття. Безпосередньо після проведення ін’єкцій можливі почервоніння в місцях уколу, слабкі болючі відчуття, набряклість, але всі вони, як правило, проходять протягом 1-2 діб. Щоб процедура пройшла без ускладнень, не рекомендується вживати алкоголь та антикоагулянти за 2-3 дні до мезотерапії.

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя – одна з найбільш затребуваних процедур, що омолоджують. Завдяки тому, що мікроін’єкції препарату вводять у глибокі шари дерми, регенерація клітин прискорюється. Крім того, уколи імітують голкорефлексотерапію, що також сприяє якнайшвидшому ефекту омолодження. Процедура мезотерапії сприяє покращенню кольору обличчя, підтяжці шкіри навколо очей, розгладжуванню зморшок.

Мезотерапія волосся

Дедалі більше людей сьогодні стикаються з такою неприємною проблемою, як випадаіння волосся. Завдяки комплексному лікуванню та сучасним косметологічним процедурам можна подолати цей стан. Одним із методів є мезотерапія волосся. Після введення препарату у шкіру голови покращується кровообіг, що прискорює ріст нових цибулин. За допомогою уколів вітамінів можна домогтися збільшення густоти волосся і поліпшення їхнього зовнішнього вигляду.

Мезотерапія шиї, зони декольте, кистей рук

Перше, що видає вік – це шкіра кистей рук, шиї та зони декольте. Але завдяки розвитку косметології, появі сучасних препаратів і процедур у наш час можна уповільнити процес старіння і позбутися вікових змін, що вже з’явилися. Проведення мезотерапії досвідченим лікарем косметологом, ін’єкції препаратів у зони, що вимагають омолодження, допоможуть повернути колишню красу вашій шкірі.

Ціна на мезотерапію у Комфорт Клінік

Актуальну ціну за один сеанс мезотерапії у Комфорт Клінік Ви можете побачити у відповідному розділі сайту або уточнити у адміністратора на рецепції. Загальна вартість всього комплексу процедур залежатиме від застосовуваних препаратів та тривалості курсу. Цю інформацію Вам зможе надати лікар під час консультації.

У Comfort Clinic ми завжди раді новим та постійним клієнтам. Приходьте на консультацію – і Ви не пошкодуєте. Ми цінуємо Ваш час та комфорт, а також намагаємося запропонувати Вам найкраще співвідношення ціни та якості послуг, що надаються.

Лікарі клініки

Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог