Функціональна діагностика

Функціональна діагностика в Ірпіні, Київській області

Функціональна діагностика в Ірпіні, Київській області допомагає у виявленні порушень роботи органів та їх систем. До неї вдаються за наявності складнощів у діагностиці, хронічної чи затяжної хвороби, або за необхідності скласти індивідуальний прогноз перебігу захворювання.

Особливо важливою є функціональна діагностика при виникненні складнощів у лікуванні хронічних захворювань, за наявності у пацієнта скарг одночасно з відсутністю видимих ​​патологічних процесів. За допомогою сучасних неінвазивних методів дослідження можна оцінити функціональний стан нервової, серцево-судинної та інших систем, дізнатися, наскільки добре органи справляються із навантаженням.

Основною перевагою функціональної діагностики в порівнянні з лабораторною є швидкість отримання результатів – як правило, вони доступні відразу після закінчення процедури на екрані або на папері.

Серед методів функціональної діагностики, що проводяться у Comfort Clinic, Ірпінь, можна виділити такі:

 

?УЗД внутрішніх органів допомагає виявити практично будь-які порушення в організмі безболісно і безпечно, не використовуючи інвазивні методи, а також не наражаючи себе на опромінення при проведенні рентгенографії.
?За допомогою доплерографії судин голови та шиї можна виміряти та оцінити швидкість, об’єм кровотоку та його напрямок. Ця процедура допомагає виявити закупорку судин та появу атеросклеротичних бляшок.
?Ехокардіографія, або УЗД серця є одним із найшвидших, доступних і нешкідливих методів виявлення порушень у роботі серця, що не потребує спеціальної підготовки. Даний метод діагностики допомагає лікарю вивчити анатомію судин серця, рух крові, а також виявити порушення в клапанному апараті, будові та функціях міокарда. Він може застосовуватися для діагностики захворювань у всіх дітей, дорослих, літніх людей.
?Нейросонографія – метод дослідження головного мозку у дітей, який допомагає виявити дефекти центральної нервової системи. Ця процедура безпечна, безболісна і не має протипоказань.
?УЗД дитячих тазостегнових суглобів дозволяє найповніше оцінити стан суглобів та навколосуглобового простору.

 

Запишіться на прийом

Щоб докладніше дізнатися про види досліджень, які ви можете пройти в нашій клініці, поставити запитання, що цікавлять, або записатися на прийом – зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок.

Функціональна діагностика в Комфорт Клінік

Функціональна діагностика в Комфорт Клінік дозволить встановити точний діагноз та розробити найбільш підходящу стратегію лікування. Обстеження проводить кваліфікований спеціаліст, який для правильного трактування результатів враховує скарги пацієнта, анамнез, за ​​необхідності результати лабораторних обстежень.

Найточніші результати досліджень забезпечує наявність сучасного обладнання. Так, для проведення ультразвукового обстеження використається апарат Siemens Acuson NX 2.

Ми в Comfort Clinic прагнемо, щоб якомога більше людей змогли отримати кваліфіковану допомогу. Тому наші ціни на функціональну діагностику доступні для більшості пацієнтів, а привітні адміністратори та душевна атмосфера зроблять ваше перебування у клініці максимально комфортним.

Вартість послуг

Нейросонографія (діти до 6 міс)550грн
УЗД щитовидної залози500грн
УЗД м’яких тканин (1-на зона)500грн
УЗД молочних залоз500грн
УЗД лімфовузлів — одна група (пахові, пахвові, шийні, черевної порожнини)500грн
УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки)600грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) і зачеревного простору (нирки, наднирники)700грн
УЗД підшлункової залози500грн
УЗД нирок500грн
УЗД печінки і жовчного міхура500грн
УЗД жовчного міхура з функціональним навантаженням (45 хвилин)550грн
УЗД органів малого тазу (трансвагінально)550грн
УЗД органів малого тазу (трансабдоминально) жін.500грн
УЗД акушерське I триместр (до 13 тижня)600грн
УЗД акушерське III триместр (28- 40 тижня)650грн
Фолікулометрія500грн
Цервікометрія500грн
УЗД сечового міхура500грн
Пакет малий урологічний (сечовий міхур, нирки)600грн
УЗД дитячих тазостегнових суглобів (по Граффу до року)550грн
УЗД плечових суглобів600грн
УЗД колінних суглобів650грн
УЗД ліктьових суглобів500грн
УЗД гомілково-ступеневих суглобів500грн
УЗД суглобів кисті500грн

Лікарі клініки

Петрова Галина Василівна
Лікар УЗД