Radiesse

Векторний ліфтинг Radiesse в Ірпені, Київська область

Векторний ліфтинг Radiesse – інноваційна косметологічна процедура, яка забезпечує потужний ефект, що омолоджує. Препарат стимулює вироблення в організмі колагену та еластину, таким чином забезпечує заповнення об’єму тканин, значну підтяжку шкіри та підвищення її еластичності.

Унікальну методику векторного ліфтингу Радіес в Ірпені, Київській області проводять у Комфорт Клінік. Дана процедура ефективна за наявності глибоких зморшок і складок на шкірі обличчя, зони декольте, у разі коли контур овалу обличчя втратив чіткість, а шкіра стала в’ялою.

Особливістю та головною відмінністю препарату Radiesse від інших філерів є його здатність не просто заповнювати зморшки, таким чином вирівнюючи поверхню шкіри та покращуючи її якість, а стимулювати вироблення нових волокон колагену. Завдяки цьому застосування Радіес забезпечує більш тривалий ліфтинг-ефект – до 18, а у деяких пацієнтів і до 36 місяців.

Задати питання, що цікавлять, а також записатися на процедуру векторного ліфтингу Radiesse в Ірпені, Київської області Ви можете, зателефонувавши, замовивши зворотний дзвінок або скориставшись спеціальною формою запису на нашому сайті.

Ін’єкції препарату Радіес у Comfort Clinic

Ін’єкції препарату Радіес у Comfort Clinic проводить кваліфікований дерматолог-косметолог. Перед процедурою лікар обов’язково проводить консультацію, під час якої він оцінює стан шкіри пацієнта доцільність застосування філера, відповідає на всі питання.

Після обговорення та узгодження всіх нюансів косметолог переходить безпосередньо до маніпуляцій:

1. Визначивши необхідний обсяг препарату та місця введення, лікар очищає шкіру.
2. Далі проводиться знеболювання поверхні шкіри, завдяки чому знижується дискомфорт від процедури.
3. Потім за допомогою дуже тонкої канюлі препарат Radiesse вводиться у вибрані зони.
4. Після ін’єкцій проводиться розслаблюючий масаж, потім лікар та пацієнт оцінюють результат і при необхідності робляться додаткові ін’єкції.
5. Після закінчення процедури косметолог дає рекомендації щодо догляду за шкірою під час реабілітаційного періоду.

Запишіться на прийом

Відновлювальний період після застосування філера нескладний. Варто простежити, щоб протягом 2 тижнів шкіра не піддавалася механічному та тепловому впливу. Також бажано в цей період не відвідувати басейн, сауну чи баню.

Завдяки професійному проведенню ін’єкцій препарату Радіес у Комфорт Клінік при дотриманні рекомендацій лікаря реабілітаційний період не завдає сильного дискомфорту. Звертаючись до нас у клініку, Ви можете бути впевнені у безпеці процедури та високій якості застосовуваних препаратів.

Зони застосування філера Radiesse

Застосовувати філер Radiesse можна для омолодження обличчя:

  • поліпшення стану та зовнішнього вигляду шкіри – підвищення пружності та усунення в’ялості;
  • усунення рубців, складок, зморшок та нерівностей шкіри, вирівнювання її рельєф;
  • корекції обсягу щік, армування вилиць, форми підборіддя;
  • поліпшення овалу обличчя, усунення птозу.

Крім підтяжки та заповнення обсягів особи, Радіес застосовується для корекції та інших зон:

?шиї та декольте – для ущільнення шкіри, заповнення зморшок та заломів;
?кистей рук – для розгладження та ущільнення шкіри.

Radiesse може застосовуватися також для повернення обсягів та збільшення тонусу шкіри на інших ділянках.

Переваги препарату Радієсс

Головною перевагою препарату Радіес є тривалість омолоджувального ефекту – завдяки тому, що процедура активізує вироблення власного колагену, вона може досягати 3 років.

Серед інших переваг можна також відзначити:

  • гіпоалергенність, безпека препарату та його повне виведення з організму з часом – гідроксіапатит кальцію, що входить до його складу, чудово сприймається організмом, оскільки і так присутній у ньому, формуючи емаль зубів та кісткову тканину;
  • швидкість ефекту – перші результати помітні відразу після закінчення процедури, і в процесі його розподілу протягом місяця ліфтинг ефект посилюється;
  • помітна корекція глибоких зморшок – завдяки заповненню недостатнього об’єму і відновленню м’яких тканин, що відсутні, Радіес здатний заповнити навіть глибокі складки, заломи і зморшки;
  • швидке відновлення – як правило, період реабілітації займає 1-2 дні.

Крім того, серед переваг препарату Radiesse – можливість використання для процедури ліфтингу пацієнтам, схильним до набряків, адже він не притягує вологу, на відміну від гіалуронових філерів.

Вартість векторного ліфтінга Radiesse

Вартість векторного ліфтінга Radiesse залежатиме від кількості використаного продукту. Для процедури ми застосовуємо лише високоякісний сертифікований препарат, намагаючись запропонувати пацієнтам доступні ціни.

Вартість Радіессу можна побачити у відповідному розділі сайту, уточнити у адміністраторів клініки або лікаря під час прийому.

Якщо Ви хочете уточнити ціни на Radiesse, задати питання про процедури або записатися на прийом у Comfort Clinic – скористайтесь формою на сайті, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок. Будемо раді зустрічі!

Лікарі клініки

Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог