Гінекологія

Гінекологія Ірпінь, записатися на прийом до хорошого гінеколога

Вас цікавить гінекологія в Ірпені, де Ви можете записатися на прийом до хорошого гінеколога? Ми до Ваших послуг! Клініка краси та здоров’я Comfort Clinic – це сучасний медичний центр із досвідченими фахівцями та власною лабораторією.

Відвідувати гінеколога необхідно регулярно, щоб виключити виникнення серйозних захворювань, починаючи з підліткового віку. Ідеальний графік відвідувань раз на півроку, якщо Вас нічого не турбує.

Фахівець на прийомі проведе огляд, щоб переконатись у відсутності проблем, які можуть тривалий час не проявляти себе. Далі візьме аналізи, щоб перевірити стан мікрофлори. І якщо аналізи та обстеження не показали наявності запалення чи патологій, то у найближчі півроку можна не хвилюватися про своє жіноче здоров’я.

Також існує низка тривожних сигналів, які сигналізують нам про термінову необхідність відвідування гінеколога. До таких симптомів відносять:

 • Порушення менструального циклу
 • Поява кров’янистих виділень поза менструацією або, після статевого акту
 • Біль та важкість внизу живота
 • Болючість молочних залоз
 • Незначна кількість або надто рясна, болісна менструація
 • Поява сверблячки або незвичайних виділень із статевих органів
 • Будь-які дискомфортні відчуття

При появі будь-яких з перерахованих вище симптомів, варто негайно звернутися до лікаря. Хороший гінеколог проведе огляд, призначить необхідні аналізи та допоможе впоратися з проблемою у максимально короткі терміни. Якщо ж відкладати звернення у довгий ящик, то можна посилити проблеми зі здоров’ям і перевести хворобу на хронічну стадію.

Естетична гінекологія

Естетична гінекологія як окремий вид гінекологічних послуг останніми роками користується популярністю серед жінок.

Основна мета естетичної гінекології – гарний зовнішній вигляд статевих органів.

Рішення про звернення до естетичної гінекології приймає сама жінка. Серед популярних процедур естетичної гінекології – інтимна контурна пластика, яку також можна пройти у нас у Комфорті Клінік.

Для отримання детальної інформації найкраще записатися на прийом до нашого гінеколога і поставити всі питання безпосередньо фахівцю. Дізнатись вартість процедур естетичної гінекології також можна у адміністратора, зателефонувавши нам за номером, який Ви бачите на сайті.

Консультація та огляд гінеколога у медичному центрі Comfort Clinic

У нас у Комфорт Клінік Ви можете отримати консультацію та пройти всі необхідні обстеження безпосередньо на прийомі у лікаря гінеколога. Це велика перевага, оскільки суттєво економить Ваш час та позбавить необхідності відвідування додаткових медустанов.

Консультація гінеколога пройде у теплій, дружній атмосфері та складатиметься з кількох етапів:

 • Ознайомлення зі скаргами та збирання анамнезу. Для того, щоб краще розібратися з причинами виникнення тих чи інших порушень у роботі репродуктивної системи, лікар повинен поставити низку питань, які мають важливе значення. Наприклад, коли почалися місячні, чи були вагітності, чи веде пацієнтка статеве життя, в яких умовах працює (важка фізична праця також може впливати на жіноче здоров’я).
 • Другим етапом буде огляд. Фахівець також проведе кольпоскопію для того, щоб краще обстежити шийку матки.
 • При необхідності лікар зробить УЗД статевих органів та візьме мазки з піхви та шийки матки на аналізи.
 • Серед додаткових обстежень можуть бути призначені аналізи гормонів, гістероскопія, консультація суміжних фахівців.
 • Якщо пацієнт звертається з питаннями планування вагітності або безплідності, тоді список аналізів буде відрізнятися від стандартного і можуть бути рекомендовані додаткові обстеження, наприклад, оцінка прохідності маткових труб.

Лікар гінеколог у Comfort Clinic – дипломований фахівець з профільною освітою, досвідом більше 10 років роботи в гінекології, як у державних, так і в приватних медустановах, а також з досвідом роботи при стаціонарі.

У нашій клініці встановлено сучасний апарат УЗД, що дозволяє отримати максимально точні результати під час обстеження.

Але найважливіше – це атмосфера нашої клініки. Ми ставимося з належною повагою до наших пацієнтів і намагаємося мінімізувати емоційний дискомфорт під час прийому лікаря гінеколога. Ви без сумніву оціните професіоналізм та тактовність наших фахівців. Записуйтесь на прийом і ви зрозумієте, чому пацієнти рекомендують нашу клініку та відвідують нашого фахівця роками.

Консультація гінеколога для підлітка

У Comfort Clinic можна отримати консультацію гінеколога для підлітка. Дівчаткам важливо якомога раніше познайомитися з фахівцем і почати піклуватися про себе та своє жіноче здоров’я.

Консультація гінеколога підлітку може знадобитися за тривалої відсутності менструації, появі незвичайних виділень, болі внизу живота.

Багато хто помилково вважає, що дівчатам, які ще не ведуть статеве життя, відвідувати гінеколога немає потреби. Але це не так. По – перше є ряд захворювань сечостатевої системи, які не мають взаємозв’язку з інтимними відносинами, по – друге бувають вроджені особливості розвитку внутрішніх статевих органів, які вимагають уваги з боку фахівця.

Тому на самому початку статевого дозрівання варто познайомити дівчинку з гінекологом і виробити довірчі відносини з лікарем, щоб вона могла поставити хвилюючі питання, зокрема, про вступ до інтимних відносин і контрацепції.

Обстеження у гінекології Комфорт Клінік

У нас у Comfort Clinic Ви можете пройти всі гінекологічні обстеження, необхідні для встановлення правильного діагнозу та складання плану лікування, а також лікувальні процедури. Сюди відносяться:

 • Огляд та консультація
 • Відеокольпоскопія
 • УЗД вагінальне та абдомінальне
 • УЗД вагітних
 • Взяття матеріалу на біопсію
 • Взяття мазків з піхви та шийки матки
 • Введення та зняття внутрішньоматкового контрацептиву
 • Місцеве лікування гінекологічних захворювань
 • Аспірація порожнини матки
 • Радіохвильова хірургія патологій шийки матки

Більш детально дізнатися про процедури – вартість, процес проведення, необхідність спеціальної підготовки можна як на прийомі у спеціаліста, так і по телефону поставивши запитання нашим адміністраторам.

Ціна прийому гінеколога

Вартість прийому гінеколога залежатиме від того, чи потрібні додаткові обстеження. Тобто вартість консультації спеціаліста Ви можете переглянути на нашому сайті на сторінці Прайс. А вже на прийомі детальніше дізнатися про вартість додаткових обстежень та аналізів.

Хотілося б відзначити, що ціна прийому гінеколога в нашій клініці є доступною для пацієнтів із середнім доходом, як і вартість всіх додаткових обстежень, які можуть знадобитися.

Запишіться на прийом

Вартість послуг

Первинна консультація акушер-гінеколога700грн
Повторна консультація (по результатам обстеження, без огляду на кріслі)600грн
Роз’яснення акушер-гінеколога з приводу результатів аналізів та корекції лікування (телемедицина)500грн
Пакет гінекологічний №1 (консультація + кольпоскопія + УЗД органів малого тазу трансвагінально)1650грн
Цифрова кольпоскопія шийки матки550грн
Урогенітальний забір у жінок (гінекологічний набір, зонд, пробірка, рукавички)250грн
Місцеве лікування гінекологічних захворювань (1 сеанс)300грн
Місцеве знеболювання250грн
Видалення кіст шийки матки «Ov.nabothi» (1 шт.)300грн
Радіохвильова хірургія патології шийки матки 1-ої складності (без вартості астезії)2100грн
Радіохвильова хірургія патології шийки матки 2-ої складності (без вартості астезії)2500грн
Біопсія шийки матки радіохвильовим методом (без вартості анестезії, гістологічного дослідження матеріалу)1500грн
Зняття швів400грн
Аспірація порожнини матки пайпелем (без гістологічного дослідження)1500грн
Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості препарату)1000грн
Зняття внутрішньоматкового контрацептиву900грн
УЗД органів малого тазу (транвагінально)550грн
УЗД органів малого тазу (трансабдоминально) жін.500грн
УЗД молочних залоз500грн
УЗД акушерське I триместр (до 13 тижня)600грн
УЗД акушерське III триместр (28- 40 тижня)650грн
Фолікулометрія500грн
Цервікометрія500грн

Лікарі клініки

Юлія Володимирівна Клокун
Гінеколог