Трихолог

Записатися на прийом до одного з найкращих трихологів в Ірпені

Записатися на прийом до одного з найкращих трихологів в Ірпені не складно. У нас у Comfort Clinic працює саме такий спеціаліст. Маючи профільну освіту, необхідні знання, наш лікар допоможе кожному, хто зіткнувся з проблемою випадіння волосся.

Алопеція чи облисіння – це найнеприємніша ситуація, з якою може зіткнутися кожен у своєму житті. Крім явного естетичного дискомфорту, втрата волосся сигналізує про проблеми в організмі в цілому.

Якщо Ви зустрілися з цією проблемою, то не потрібно застосовувати сумнівне лікування, яке рекомендують у журналах та на сайтах, і тим більше не варто безконтрольно приймати вітамінні комплекси, сподіваючись, що все само собою пройде.

Щоб розібратися з проблемою, достатньо відвідати компетентного фахівця. Для того щоб потрапити на консультацію у Комфорт Клінік Вам потрібно просто зателефонувати нам за номером, який Ви бачите на сайті та визначити зручний час для прийому.

Ви також можете скористатись формою запису на сайті.

Консультація трихолога в Comfort Clinic

Консультація трихолога в Comfort Clinic проходить у теплій дружній атмосфері, і складається з кількох етапів:

 • Збір анамнезу. Якщо Ви приміром звернулися з проблемою випадіння волосся, то анамнез є дуже важливою складовою для вибору правильної тактики лікування. Фахівцеві важливо зрозуміти, що спричинило те, що організм “відправив” Ваше волосся в так звану “телогенову фазу”. Телоген – це фаза запрограмованої смерті волосся, триває 2-3 місяці, в цю фазу організм “відправляє” волосся після стресу, оперативних втручань, дієти, дефіцитів.
 • Проведення трихоскопії. При необхідності лікар призначає аналізи для діагностики різних дефіцитів поживних речовин в організмі, а також аналіз гормонів.
 • Залежно від історії хвороби та стану організму може знадобитися консультація суміжних фахівців, таких як гінеколог, ендокринолог, невропатолог – психіатр.
 • Після того, як буде визначено та усунуто причину хвороби, лікар трихолог підбере необхідний курс лікування.

Без сумніву величезною перевагою Comfort Clinic у лікуванні захворювань волосся та шкіри голови буде:

 1. Лікар трихолог – дерматовенеролог з профільною освітою та великим досвідом роботи.
 2. Наявність сучасного обладнання для проведення діагностичних та лікувальних процедур.
 3. Індивідуальний підхід без використання типових схем лікування, який обумовлений уважним професійним ставленням нашого трихолога до пацієнтів.
 4. Можливість пройти всі необхідні обстеження безпосередньо у нас у Comfort Clinic. У нашій лабораторії Ви зможете здати будь-які аналізи. Трихоскопію на прийомі проведе лікар трихолог. Також у нас Ви можете записатися на прийом до суміжних спеціалістів. Якщо для ефективного лікування фахівцям необхідно провести консиліум, це можна реалізувати в межах однієї клініки і підійти комплексно до вирішення Вашої проблеми.
 5. За наявності показань фахівець зможе провести процедури ін’єкційної косметології для посилення росту волосся, а саме мезо- та плазмотерапію.

Проблеми з якими звертаються до трихолога

Трихолог це фахівець який працює із захворюваннями волосся та шкіри голови. Основні проблеми з якими можна звернутися до нашого фахівця:

 • Випадіння волосся, діагностована алопеція всіх видів.
 • Себорея
 • Трихолазія
 • Підвищена жирність шкіри голови
 • Свербіж в зоні росту волосся
 • Надмірне оволосіння на тілі
 • Поганий ріст, підвищена сухість та ламкість волосся
 • Лупа

Лікар – трихолог, окрім лікувальних процедур також може допомогти у підборі доглядової косметики для волосся, щоб покращити їх стан і подарувати волоссю здоровий блиск.

Популярні послуги трихолога

Серед популярних та затребуваних послуг, які надає лікар трихолог, можна виділити діагностичні та лікувальні. До діагностичних належать огляд та трихоскопія, що дозволяє встановити причину захворювання, тяжкість перебігу та виробити стратегію подальшого лікування.

Трихоскопія  являє собою вивчення шкіри голови і волосяних фолікулів під трихоскопом. Це своєрідний мікроскоп укомплектований набором лінз для детального вивчення шкіри голови та волосяних фолікулів. Він дозволяє визначити причину випадіння волосся або проблем шкіри голови та підібрати необхідний комплекс лікувальних заходів.

Якщо говорити про лікувальні процедури, то в нашій клініці Вам доступні мезотерапія та плазмотерапія шкіри голови.

Мезотерапія шкіри голови допомагає доставити необхідні поживні речовини прямо в коріння волосся, що важливо коли є комплексні порушення, або дефіцити, через що страждає волосяний покрив. Мезотерапія полягає у введенні тонкої голкою у шкіру голови спеціальних вітамінних комплексів, які живлять волосяні цибулини та стимулюють ріст волосся.

Плазмотерапія шкіри голови є не менш поширеною послугою лікаря трихолога. Плазмотерапія – це введення у шкіру голови власної плазми пацієнта збагаченої тромбоцитами. За допомогою плазмотерапії можна розбудити “сплячі цибулини” і зробити волосся густішим і живішим. Плазмотерапія – це абсолютно безпечна процедура, ефективність якої доведена, якщо пройти комплекс з декількох процедур.

У будь-якому випадку з якою б проблемою Ви до нас не звернулися, ми підберемо дієві методи лікування та допоможемо Вам назавжди забути про проблеми з волоссям, яке турбувало Вас, до того як Ви потрапили до нашої клініки краси та здоров’я.

Ціна консультації лікаря трихолога

Ціна консультації лікаря трихолога складатиметься з вартості прийому та додаткових обстежень, які призначить лікар. Ознайомитись з нашими цінами Ви можете у розділі Прайс на нашому сайті, а уточнити фінальну вартість у адміністратора клініки або безпосередньо у спеціаліста, але вже під час прийому.

Хотілося б відзначити, що ціна консультації трихолога у нас доступна пацієнтам із середнім доходом, при цьому Вас прийме досвідчений спеціаліст, а високі стандарти обслуговування та атмосфера самої клініки залишать у Вас найкращі враження.

Не варто відкладати проблеми зі здоров’ям надовго. Телефонуйте, ми обов’язково підберемо Вам зручний час для прийому та допоможемо повернути волоссю здоровий та сяючий вигляд!

Запишіться на прийом