Ультразвукова діагностика (УЗД)

Зробити УЗД в Ірпені, Київській області

Зробити УЗД в Ірпені, Київській області швидко та комфортно Ви можете звернувшись до Комфорт Клінік. Дослідження проводить досвідчений лікар на сучасному обладнанні. Завдяки цьому обстеження не займає багато часу, а отримані результати є максимально точними.

Ультразвукове дослідження є популярною та затребуваною діагностичною процедурою через свою доступність, безпеку та інформативність. Завдяки цьому дослідженню можна виявити багато аномалій та патологій на ранній стадії, що сприяє більш ефективному лікуванню.

УЗД, як правило, не вимагає попередньої підготовки, практично не має протипоказань і може проводитись пацієнтам будь-якого віку.

Щоб зробити УЗД у нашій клініці в Ірпені, Київської області, достатньо зателефонувати за будь-яким із номерів, вказаних на сайті, або скористатися формою зворотного зв’язку.

Записатися на ультразвукове дослідження у Comfort Clinic

Записатися на ультразвукове дослідження в Comfort Clinic Ви можете як за направленням сімейного лікаря або профільного фахівця, так і самостійно, за наявності скарг або у профілактичних цілях.

У нашій клініці УЗД проводиться для вивчення та визначення стану різних органів, судин та тканин. Ви можете записатись як на один вид сканування, так і пройти комплексну ультразвукову діагностику організму.

УЗД дитячих тазостегнових суглобів

Часто за рекомендацією лікаря виникає необхідність провести УЗД дитячих тазостегнових суглобів. Цей вид обстеження необхідний для своєчасного виявлення наявності вивихів, підвивихів, дисплазії, а також інших станів, які потребують корекції та лікування. Адже правильний розвиток кульшових суглобів у дитини є запорукою їхнього здоров’я в майбутньому.

Запишіться на прийом

УЗД сечового міхура

УЗД сечового міхура дозволить отримати максимально повну і докладну інформацію про роботу і стан як самого органу, так і оточуючих його тканин. Це дослідження дає можливість своєчасно діагностувати широкий спектр патологій, а також:

  • розміри, контури, товщину стінок сечового міхура;
  • оцінити стан та роботу сечоводів;
  • встановити кількість залишкової сечі;
  • новоутворення, осередки запалення, патології тканин та органів тощо.

Цервікометрія

Цервікометрія, або УЗД шийки матки, – дає можливість оцінити довжину шийки матки під час вагітності, визначити стан зовнішнього та внутрішнього зіва. Таке безпечне та інформативне обстеження є основним методом профілактики загрози переривання вагітності чи передчасних пологів.

Фолікулометрія

Фолікулометрія проводиться для спостереження в динаміці за змінами, що відбуваються в яєчниках і матці протягом менструального циклу. Дане ультразвукове дослідження допомагає оцінити ступінь дозрівання фолікула та визначити дні, сприятливі для зачаття, а також виявити порушення овуляції та інші патологічні стани.

УЗД акушерське

Акушерське УЗД проводиться для контролю стану матки і яєчників, а також візуалізації ембріона, що розвивається, або плода, відстеження кровотоку в пуповині. Даний метод діагностики використовують для підтвердження вагітності, прогнозування терміну пологів, відстеження перебігу вагітності та розвитку плода, а також виявлення вроджених аномалій.

УЗД органів малого тазу трансабдомінально та трансвагінально

УЗД органів малого тазу призначають для дослідження патологій сечовидільної та статевої системи як у жінок, так і у чоловіків. У нашій клініці обстеження може проводитися як трансабдомінально, тобто через черевну стінку, так і трансвагінально. Дослідження, як правило, не потребує особливої ​​складної підготовки, проте для максимальної точності результатів за кілька днів до процедури варто виключити з меню продукти, що посилюють газоутворення.

УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору

УЗД органів черевної порожнини та зачеревинного простору дає можливість оцінити стан та роботу печінки, жовчного міхура, нирок та надниркових залоз, підшлункової залози, селезінки, а також іноді сечового міхура та простати у чоловіків. Дане обстеження є одним із найбільш інформативних для діагностики та виявлення аномалій розвитку, вогнищ запалення, новоутворень, змін тканин внутрішніх органів, судинних патологій тощо. УЗД проводиться на голодний шлунок або через 4-5 годин після останнього прийому їжі.

УЗД лімфовузлів

За допомогою УЗД лімфовузлів визначають їх кількість, локалізацію, а також оцінюють їхній стан (форму, розмір, структуру, контури тощо). Цей метод діагностики дозволяє виявити як запальні процеси, інфекційні, аутоімунні захворювання, так і наявність пухлин, метастазів.

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз проводять як профілактично (жінкам після 30 років), щоб не пропустити початок патологічного процесу, так і за наявності ознак запалення, ущільнень, виділень із грудей, у разі травми або забиття грудної клітки.

УЗД м’яких тканин

Ультразвукове дослідження м’яких тканин – це узагальнена назва. Таке обстеження може проводитися для діагностики та вивчення стану різних частин тіла.

Як правило, воно проводиться за:

  • пухлин м’яких тканин;
  • абсцесів, гнійників;
  • хворобливих відчуттів;
  • перед хірургічним втручанням для контролю динаміки лікування.

УЗД щитоподібної залози

Завдяки УЗД щитоподібної залози можна оцінити її положення та контури, структури, однорідність, щільність тканин тощо. Це доступне, швидке, максимально інформативне і достовірне дослідження допомагає виявити аномалії розвитку органу, особливості кровотоку, а також виявити на ранній стадії різні патології, такі як кісти, добро- і злоякісні пухлини, тиреоїдит та інші.

Нейросонографія

Нейросонографія, або УЗД головного мозку – це діагностична процедура, яку проводять дітям першого року життя. Дослідження полягає у вивченні головного мозку новонародженого за допомогою ультразвуку. Така процедура може проводитися як профілактично, так і за направленням педіатра або неонатолога, для виявлення вроджених аномалій, а також пухлин, кіст, пошкоджень мозку внаслідок порушення кровообігу.

Ціни на УЗД діагностику в Комфорт Клінік

Ціни на УЗД діагностику в Комфорт Клінік Ви можете побачити у відповідному розділі нашого сайту або уточнити по телефону. Вартість процедури залежить від досліджуваної області.

Щоб записатися на обстеження в нашу клініку – просто заповніть форму на сторінці, або зателефонуйте нам, за номером вказаним на сайті та особисто оцініть комфорт, професіоналізм наших фахівців та доступні ціни!

Вартість послуг

Нейросонографія (діти до 6 міс)550грн
УЗД щитовидної залози550грн
УЗД м’яких тканин (1-на зона)500грн
УЗД молочних залоз550грн
УЗД лімфовузлів — одна група (пахові, пахвові, шийні, черевної порожнини)500грн
УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки)670грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) і зачеревного простору (нирки, наднирники)900грн
УЗД підшлункової залози500грн
УЗД нирок та наднирників550грн
УЗД печінки і жовчного міхура500грн
УЗД жовчного міхура з функціональним навантаженням (45 хвилин)600грн
УЗД органів малого тазу (трансвагінально)650грн
УЗД органів малого тазу (трансабдоминально) жін.600грн
УЗД акушерське I триместр (до 13 тижня)750грн
УЗД акушерське III триместр (28- 40 тижня)800грн
Фолікулометрія500грн
Цервікометрія500грн
УЗД сечового міхура500грн
Пакет малий урологічний (сечовий міхур, нирки)650грн
УЗД дитячих тазостегнових суглобів (по Граффу до року)550грн
УЗД плечових суглобів600грн
УЗД колінних суглобів650грн
УЗД ліктьових суглобів500грн
УЗД гомілково-ступеневих суглобів500грн
УЗД суглобів кисті500грн

Лікарі клініки

Петрова Галина Василівна
Лікар УЗД
Юлія Володимирівна Клокун
Акушер-гінеколог, лікар УЗД