Лазерна епіляція

Професійна лазерна епіляція в Ірпені, Київська область

Професійна лазерна епіляція в Comfort Clinic, Ірпінь – це простий та ефективний спосіб видалення небажаного волосся. Цей метод забезпечує повне руйнування волосяних стрижнів та його фолікулів. А значить, це найкраще рішення для всіх, хто хоче безпечно та безболісно позбутися волосся надовго.

Принцип лазерної епіляції полягає у впливі на темний пігмент волосся, меланін, лазерного променя. В результаті через 10-14 днів волосяні стрижні разом із цибулинами випадають. Варто пам’ятати, що процедура впливає лише на фолікули, що знаходяться у фазі росту, тому щоб остаточно позбавитися небажаного волосся – потрібно пройти повний курс лазерної епіляції. Необхідну кількість процедур визначає лікар індивідуально, з урахуванням особливостей вашого організму.

 

Для того щоб записатися на професійну лазерну епіляцію, отримати консультацію або поставити запитання – достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті, або замовити зворотній дзвінок.

Процедура лазерної епіляції у клініці Comfort Clinic

Процедуру лазерної епіляції у клініці Comfort Clinic проводить дипломований лікар косметолог. Насамперед фахівець оцінює загальний стан шкіри та волосся, уточнює наявність чи відсутність протипоказань, а також пояснює пацієнтові особливості процедури.

Визначивши колір і тип шкіри, лікар підбирає оптимальну потужність впливу лазера та налаштовує параметри апарату так, щоб процедура була максимально результативною і безпечною. Після цього на потрібну ділянку наносять спеціальний гель, який має анестезуючий та охолоджувальний ефект, а також забезпечує більш якісне та безпечне ковзання маніпули апарату. Потім лікар приступає безпосередньо до обробки шкіри.

Лазерна епіляція Comfort Clinic проводиться з використанням інноваційного обладнання – діодного лазера Triple Prime. Застосування новітньої апаратури забезпечує високу ефективність процедури, швидке ковзання маніпули значно скорочує час, необхідний для обробки ділянки шкіри, а два охолоджуючих елементи роблять лазерну епіляцію максимально комфортною і безболісною.

Лазерна епіляція гомілок, ніг

Лазерна епіляція гомілок та ніг є однією з найпопулярніших процедур естетичної медицини. Адже саме ця частина тіла найчастіше знаходиться в полі зору, особливо в теплу пору року. У порівнянні з іншими методами видалення волосся, лазерна епіляція ніг дозволяє найдовше не турбуватися про появу небажаної рослинності.

Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук популярна серед жінок, і серед чоловіків. Адже густе волосся на цій ділянці нерідко доставляють незручності з точки зору гігієни та естетики. Видалення рослинності за допомогою лазера, на відміну від інших способів депіляції, забезпечує тривалий ефект.

Лазерна епіляція пахв і зони бікіні

Надмірний ріст волосся в зонах бікіні та пахв часто завдає не тільки естетичного дискомфорту, але й незручності в гігієнічному плані. Лазерна епіляція цих зон допоможе позбутися надмірного волосяного покриву безболісно та ефективно. Таким чином, не потрібно буде постійно користуватися бритвою або вдаватися до інших методів видалення волосся – шкіра в цих делікатних зонах надовго залишиться гладкою і ніжною.

 

Лазерна епіляція вусів та вусиків

Лазерна епіляція над верхньою губою – відмінний спосіб надовго позбавитися такого неприємного естетичного дефекту зовнішності, як вусики. Курс з кількох безболісних процедур тривалістю трохи більше 10 хвилин кожна допоможе забути про неприємну рослинність на довгі роки.

Лазерна епіляція інших зон

Крім названих ділянок, лазерна епіляція у чоловіків та жінок може використовуватися для видалення волосся в інших зонах, наприклад, на спині, животі, обличчі, грудях. Використання найновішого обладнання та настроювання параметрів з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри пацієнта зробить процедуру максимально комфортною та ефективною.

Показання та протипоказання до процедури лазерної епіляції

Лазерна епіляція – це медична процедура, яка допомагає впоратися з естетичною проблемою. Серед індивідуальних показань щодо її проведення можна назвати такі:

 • зайвий ріст волосся по всьому тілу або на окремих ділянках;
 • підвищена чутливість, подразнення шкіри та інші небажані реакції при використанні інших видів депіляції;
 • схильність до вростання волосся;
 • естетичні та гігієнічні вимоги до тіла у представників певних професій (спортсмени, танцюристи тощо)

Процедура проводиться із 18 років. У певних випадках вона може проводитись підліткам за наявності письмової згоди батьків чи законних представників.
Лазерна епіляція в нашій клініці максимально безпечна, однак, як і будь-яка медична процедура, вона має абсолютні та відносні протипоказання.

Запишіться на прийом

До абсолютних протипоказань відносяться:

 • аутоімунні захворювання;
 • онкологічні захворювання та доброякісні утворення;
 • цукровий діабет;
 • гемофілія;
 • епілепсія.

Серед відносних протипоказань можна назвати:

 • ОРВІ, інші інфекційні та застудні захворювання;
 • свіжа засмага;
 • варикозне розширення вен у місці впливу;
 • вагітність;
 • рани, садна в оброблюваній зоні;
 • вагітність;
 • герпес;
 • захворювання шкіри у стадії загострення;
 • пігментація шкіри, наявність родимок, вітіліго.

Якщо у вас є сумніви щодо наявності та відсутності протипоказань до лазерної епіляції, ви зможете обговорити можливість проведення процедури з лікарем під час первинної консультації.

Вартість лазерної епіляції

Вартість лазерної епіляції у різних центрах може сильно відрізнятися. Як правило, вона залежить від обладнання, оброблюваних ділянок і кількості процедур.
В Комфорт Клінік для проведення процедури використовується новий апарат (діодний лазер) з великим ресурсом маніпули, що забезпечує високу результативність лазерної епіляції. При цьому ціна послуги доступна для більшості наших пацієнтів.
Більш детально з вартістю лазерної епіляції Ви можете ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

Ціни на комплекси процедур лазерної епіляції

Для того, щоб якомога більше людей змогли пройти процедуру лазерної епіляції та насолоджуватися гладкою шкірою, ми в Comfort Clinic пропонуємо вигідні ціни на комплекси процедур. Ознайомитись з ними ви можете у нашому прайсі або зв’язавшись з адміністраторами клініки будь-яким зручним способом.

Вартість послуг

Обличчя
Все обличчя700 грн
Верхня губа300 грн
Підборіддя у жінок300 грн
Підборіддя у чоловіків400 грн
Міжбрів’я150 грн
Щоки250 грн
Скроні200 грн
Шия повністю500 грн
Шия (передня або задня поверхня)300 грн
Руки
Руки повністю (жіночі)750 грн
Руки повністю (чоловічі)800 грн
Передпліччя жіночі550 грн
Передпліччя чоловічі600 грн
Плечі (жіночі)550 грн
Плечі (чоловічі)600 грн
Кисті рук + пальці жіночі250 грн
Кисті рук + пальці чоловічі300 грн
Пахвові зони450 грн
Пальці рук100 грн
Зона спини та живота
Біла линія живота300 грн
Груди жіночі600 грн
Груди чоловічі700 грн
Живіт (чоловіки)700 грн
Живіт (жінки)500 грн
Декольте (чоловіки)500 грн
Ареола молочних залоз300 грн
Спина (жінки)800 грн
Спина (чоловіки)1100 грн
½ чоловічої спини600грн
Поясниця чоловіча600грн
Поясниця жіноча500грн
Сідниці700 грн
1/2 сідниць350 грн
Ноги
Ноги жіночі1500 грн
Ноги чоловічі1700 грн
Підйом + пальці350 грн
Пальці ніг200 грн
Підйом200 грн
Гомілки жіночі з зоною колін750 грн
Гомілки чоловічі с зоною колін950 грн
Коліна300 грн
Стегна850 грн
Стегна частково (зовнішня, внутрішня, задня або передня частина)400 грн
Інтимна зона
Бікіни класика (по лінії трусиків + лобок)600 грн
Бікіні глибоке (лобок, полові губи, міжсіднична складка)750 грн
Мошонка+пахова зона850 грн
Міжсіднична складка400 грн
Комплекси
Комплекс 1 (Гомілки, пахви, бікіні класика)1500 грн
Комплекс 2 (Гомілки, пахви, бікіні глибоке)1650 грн
Комплекс 3 (Гомілки, стегна, пахви, бікіні глибоке)2150 грн
Комплекс 4 (Гомілки, стегна, пахви, бікіні глибоке + передпліччя)2650грн

Лікарі клініки