Плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг в Ірпені, Київська область

Плазмоліфтинг – це досить популярна косметологічна процедура, яку проводять у Києві та Київській області. З її допомогою можна вирішити проблему мімічних зморшок, пігментації та акне. Великий попит на плазмоліфтинг продиктований безпекою даної процедури, її доступною вартістю та доведеною ефективністю.

Плазмоліфтинг є однією із процедур ін’єкційної косметології і полягає у введенні під шкіру пацієнта його власної плазми, збагаченої тромбоцитами.

З віком регенеративні процеси шкіри сповільнюються та відбувається природне старіння. Так на шкірі з’являються зморшки, пігментні плями, вона втрачає колишню пружність, внаслідок чого може змінюватися овал обличчя. Кожна жінка хоче довше зберегти свіжість і молодість шкіри, тому, крім щоденних доглядових процедур, вдається до допомоги ін’єкційної косметології.

Однак, не всі наважуються на такі кардинальні заходи як уколи ботоксу. У такому разі ми рекомендуємо більш природні способи омолодження, наприклад, плазмоліфтинг.

Плазмотерапія у клініці Comfort Clinic

Звертаючись до спеціаліста для проведення плазмотерапії, хочеться бути впевненим у тому, що процедура буде проведена якісно і результат відповідатиме очікуванням. Тому, вибираючи, куди звернутися, слід розуміти особливості таких маніпуляцій.

По-перше, фахівець повинен мати профільні знання та досвід в ін’єкційній косметології. По-друге, мати медичну освіту – простих курсів косметолога щодо цієї процедури буде мало. І головне – це любов до професії та уважне ставлення до пацієнтів.

Ми можемо сміливо заявляти, що наша клініка одна з найкращих у галузі ін’єкційної косметології. Наші переваги очевидні:

 1. Процедуру проводить дипломований лікар дерматолог із 20-річним досвідом, у тому числі з досвідом роботи в ін’єкційній косметології понад п’ять років.
 2. Завдяки постійному розвитку в цій галузі фахівець відмінно розуміється на особливостях анатомії обличчя та типах шкіри, що дозволяє підібрати найкращий спосіб омолодження та провести процедуру на високому професійному рівні.
 3. У Comfort Clinic ми закуповуємо лише якісні витратні матеріали та сучасну апаратуру, що дозволяє досягати відмінних результатів. Для проведення ін’єкцій ми використовуємо ультратонкі голки для мезотерапії, це мінімізує неприємні відчуття від ін’єкцій, що проводяться, і скорочує період відновлення шкіри.
 4. Для нас кожен пацієнт особливий і всі наші процедури ми проводимо з метою досягти кращих результатів та продовжити молодість та здоров’я, підтримати красу обличчя та тіла.

Плазмотерапія обличчя – переваги даної процедури

Плазмотерапія обличчя проводитиметься з метою покращити стан шкіри. Показаннями до проведення плазмоліфтингу можуть бути такі проблеми:

 • зайва пігментація шкіри
 • тьмяний колір обличчя та в’ялість шкіри
 • мімічні та вікові зморшки
 • псоріаз
 • акне

Основною перевагою плазмотерапії буде її натуральність і безпека – так як під шкіру вводиться власна плазма, виключається можливість алергічних реакцій та інших побічних ефектів.

Стан шкіри після плазмоліфтингу помітно покращується, підтягується овал обличчя, вирівнюється колір шкіри.

Плазмотерапію можна також поєднувати з іншими омолоджуючими процедурами, щоб досягти більш стійкого та тривалого результату.

Плазмотерапія волосся для чоловіків та жінок

Плазмотерапія також показала свою ефективність у боротьбі з випадінням волосся та алопецією. Без сумніву, щоб ефективно вирішити проблему облисіння, необхідно звернутися до трихолога і пройти повний курс обстежень на дефіцити вітамінів та гормональні порушення, щоб усунути причину, яка спровокувала випадіння волосся. Однак, у комплексній терапії плазмоліфтинг показав відмінні результати.

За допомогою плазмотерапії волосся можна пробудити “сплячі” волосяні цибулини, що відновить густоту волосяного покриву, також покращити їх кровопостачання з метою подарувати волоссю здоровий і сяючий вигляд.

Довге і густе волосся тепер не просто мрія – за допомогою плазмотерапії волосся можна стати володарем завидної зачіски, а при проходженні повного курсу та періодичному його повторенні насолоджуватися красою волосся довгі роки.

Протипоказання для проведення процедури плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг, як і інші процедури ін’єкційної косметології, має свої протипоказання. До тимчасових протипоказань відносять:

 • ГРВІ
 • Герпес в активній фазі
 • Гнійно-інфекційні захворювання шкіри
 • Вагітність та період лактації
 • Цукровий діабет

До питання проведення плазмотерапії можна повернутись після усунення даних факторів.

Також є ряд протипоказань, при яких плазмотерапія неможлива в принципі. Це:

 • Онкологія
 • Аутоімунні захворювання та хвороби крові
 • Психічні розлади

Ціна плазмотерапії

Ціна на процедуру плазмотерапії залежить від кількості ділянок, що обробляються, і визначається фахівцем безпосередньо при первинному огляді.

Для того щоб дізнатися скільки обійдеться Вам поодинока процедура або повний курс, найкраще прийти на консультацію, де фахівець проведе огляд, видасть рекомендації та зорієнтує за вартістю та кількістю необхідних процедур для досягнення бажаного ефекту.

Орієнтовну ціну плазмотерапії Ви можете знайти у нашому прайсі або уточнити у адміністратора, зателефонувавши за номером, який Ви бачите на сайті.

Ви наважилися пройти процедуру плазмоліфтингу? Телефонуйте! Ми підберемо для Вас зручний час та будемо раді бачити Вас у нас у Comfort Clinic.

Запишіться на прийом

Лікарі клініки

Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог