Біоревіталізація

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою в Києві, Ірпені

Біоревіталізація – популярна косметологічна процедура, спрямована на боротьбу з природним старінням шкіри та надання їй свіжого та доглянутого вигляду. Показаннями до проведення можуть бути тьмяний колір шкіри, наявність неглибоких зморшок, лущення та висипання.

Біоревіталізація популярна у косметології завдяки використанню гіалуронової кислоти – речовини, що сприяє регенерації шкіри. Ця процедура дає можливість значно покращити стан Вашої шкіри, забезпечує її зволоження та омолодження. Препарати на основі саме гіалуронової кислоти вважаються найбільш дієвими у боротьбі зі старінням шкіри.

Існує кілька методів проведення процедури біоревіталізації гіалуроновою кислотою:

 1. При трансдермальному способі шкіра обробляється спеціальними кремами на основі препарату. Ефективність такого методу недостатня порівняно з іншими, крім того, він передбачає щоденне нанесення кремів протягом кількох тижнів або місяців, що створює певні незручності для пацієнта. Така процедура обґрунтована лише у випадках, коли інші способи введення препарату неможливі.
 2. При ін’єкційному методі підготовлена ​​шкіра проколюється за допомогою тонкої голки, і в неї вводиться препарат, що відновлює. Ефект від такого способу найшвидший та довговічніший.
 3. Також можливий лазерний метод проведення процедури. Шкіру обробляють спеціальним гелем, що відновлює, який за допомогою лазерного випромінювання доставляється в тканини. Така процедура менш травматична, але й не така ефективна – як правило, необхідно повторити її 3-4 рази.

Біоревіталізація в Ірпені в клініці Comfort Clinic

Біоревіталізація – це одна з косметологічних процедур, яку Ви можете пройти в Комфорт Клінік, що знаходиться в Ірпені.

Для процедури ми використовуємо ультратонкі італійські голки Mesoram, що мінімізує будь-які болісні відчуття, а для тих, хто має низький больовий поріг, проводитися місцева анестезія.

Також у нашій клініці для всіх ін’єкційних процедур використовують лише перевірені препарати, які купуються безпосередньо у дистриб’юторів.

Серед них – Belotero та Rejuran. Особливістю та перевагою Rejuran є молекули, виділені з ДНК лосося, які максимально сумісні з людськими клітинами та сприяють їх регенерації.

Ось деякі причини, чому варто зробити біоревіталізації в нашій клініці:

 1. Якісні препарати останнього покоління офіційних виробників.
 2. Авторські методики.
 3. Ми не економимо на якості використовуваних матеріалів та інструментів, при цьому вартість процедур залишається доступною для більшості клієнтів.
 4. Для процедури ми використовуємо препарати провідних світових брендів виробництва Швейцарії та Південної Кореї. Усі препарати пройшли клінічні випробування та сертифікацію у країнах Європи.

Біоревіталізація обличчя

Біоревіталізація запускає в шкірі обличчя механізми регенерації та репарації, а використовувані препарати допомагають сформувати каркас шкіри, мають антиоксидантну та протизапальну дію. Після процедури в тканинах шкіри обличчя активно виробляється колаген, нормалізується вміст вологи, гояться невеликі ушкодження.

Таким чином, після проведення процедури функціонування тканин відбувається так само, як у молодості. Дія препарату починається майже відразу після процедури, стає видимою через кілька днів, коли пройде почервоніння та набряки від ін’єкцій.

Особливість біоревіталізації обличчя в тому, що процеси, запущені внаслідок неї, продовжуються і після виведення препарату з організму. Тому ефект від процедури триває до 6 місяців.

Переваги біоревіталізації

Поліпшення стану шкіри обличчя після біоревіталізації включає:

 • Зволоження – за рахунок того, що гіалуронова кислота затримує рідину, шкіра стане ніжнішою, пропадуть дрібні тріщини та лущення.
 • Поліпшення та вирівнювання кольору та текстури шкіри – досягається за рахунок кращого кровообігу та зволоження.
 • Ліфтинг – завдяки виробленню колагену підвищується еластичність шкіри, вона підтягується, виглядає свіжішою.
 • Уповільнення старіння завдяки антиоксидантним властивостям гіалуронова кислота нейтралізує вільні радикали, що відповідають за більшість вікових змін шкіри.
 • Відновлення – ін’єкції допомагають загоєнню мікротравм шкіри, а також нейтралізують наслідки тривалого перебування на сонці.

Пройдіть процедуру біоревіталізації у нас у Комфорт Клінік і Ви гарантовано залишитеся задоволені професіоналізмом наших спеціалістів, а отримані результати будуть тішити Вас ще довгий час. Для запису скористайтесь формою на сайті або зателефонуйте нам за вказаним номером.

Запишіться на прийом