Планування вагітності

Планування вагітності в клініці Comfort Clinic в Ірпені, Києві

Планування вагітності є важливим етапом підготовки пари до появи в їх сім’ї малюка. Якщо Ви вперше вирішили стати батьками, то для Вас як ніколи стане актуальним питання як правильно підготуватися до майбутньої вагітності.

У цій статті ми намагатимемося максимально докладно описати всі етапи, які слід взяти до уваги майбутнім батькам і пройти перед зачаттям, щоб виносити та народити здорову дитину.

Для початку потрібно розуміти, що планування вагітності варто розпочати з оцінки стану здоров’я обох батьків. Для цього слід звернутися до сімейного лікаря та пройти ряд обстежень таких як:

  • загальний аналіз крові
  • УЗД внутрішніх органів та щитовидної залози
  • флюорографія

Якщо немає жодних явних проблем – далі слід відвідати профільних фахівців. Чоловікові – лікаря уролога, жінці – гінеколога.

Вибір лікаря гінеколога під час планування вагітності

Вибираючи гінеколога варто взяти до уваги спеціалізацію лікаря та досвід ведення вагітності. І звичайно, Вам має бути комфортно на прийомі, тому ми в Комфорт Клінік приділяємо багато уваги обстановці в клініці та професійному такту наших фахівців.

Лікар гінеколог це фахівець, якого Ви відвідуватимете протягом усієї вагітності тому важливо, щоб з лікарем у Вас зав’язалися довірливі відносини і Ви могли спокійно присвятити фахівця у подробиці Вашого інтимного життя та розповісти про скарги на самопочуття, якщо такі виникнуть.

У нас у Comfort Clinic лікар гінеколог має високу кваліфікацію, досвід підготовки та ведення вагітності, а також досвід роботи у гінекологічному стаціонарі, що дозволяє надавати профільні послуги на високому професійному рівні. При цьому відрізняється м’яким характером та приємними людськими якостями, що важливо для наших пацієнток.

Нас рекомендують і ми пишаємося тим, що змогли організувати роботу клініки таким чином – щоб донести нашим пацієнтам цінності, яких ми дотримуємось, а саме – комфортні умови, кваліфіковані послуги та доступна вартість.

Обстеження під час планування вагітності

На початку прийому лікар гінеколог, якщо Ви відвідуєте цього фахівця вперше, збере анамнез. Після чого лікар проведе огляд на гінекологічному кріслі зі взяттям мазків, УЗД – гінекологічне та кольпоскопію із взяттям ПАП-тесту.

Якщо виникне необхідність додатково будуть взяті аналізи на ЗПСШ, також рекомендовано попередньо здати аналіз крові на TORCH – інфекції, сифіліс, ВІЛ і гепатити. Ці ж аналізи будуть взяті у Вас під час постановки на облік у зв’язку з вагітністю, якщо не здати їх заздалегідь, а також у другому і третьому триместрі.

Якщо Ви давно не відвідували ендокринолога або мали проблеми з роботою щитовидної залози, Вам призначать аналізи на гормони щитовидної залози для оцінки її роботи.

Після того, як будуть пройдені всі обстеження і готові аналізи, лікар видасть необхідні рекомендації щодо прийому вітамінів, а також призначить лікування, якщо таке буде потрібно.

Запишіться на прийом

Майбутній мамі не варто забувати про правильне харчування та помірну фізичну активність, щоб підготувати організм до майбутнього навантаження.

Планування вагітності у Comfort Clinic ціна

У нас у Comfort Clinic Ви можете пройти усі обстеження, призначені лікарем гінекологом, а також відвідати при необхідності суміжних фахівців. Ціни на лабораторні дослідження та гінекологічні обстеження є у розділі нашого сайту – Ціни.

Також звертаємо увагу, що для клієнтів нашої клініки діє пакетна пропозиція на відвідування гінеколога та проведення всіх необхідних обстежень, що дозволяє заощадити Ваш час та гроші. Актуальна інформація міститься у розділі Акції.

Ви можете задати питання, що Вас цікавлять, зв’язавшись нами за номером, який Ви бачите на сайті. Адміністратори Comfort Clinic з радістю нададуть Вам всю необхідну інформацію та підберуть зручний час для прийому.

Лікарі клініки

Юлія Володимирівна Клокун
Акушер-гінеколог, лікар УЗД