Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика – це сучасна процедура, яка дозволяє омолодити шкіру не вдаючись до хірургічних операцій. Контурна пластика здійснюється за допомогою спеціальних препаратів – філерів, які вводяться під шкіру пацієнта.

Такий метод допомагає не лише позбутися недосконалостей та ознак старіння (шрами, зморшки), але й покращити колір обличчя та підвищити пружність шкіри за рахунок зволоження глибоких шарів дерми.

Філери для контурної пластики

Філери використовують у косметології для заповнення обсягу м’яких тканин. Препарат, що за консистенцією нагадує гель, ін’єкційно вводять на різну глибину, змінюючи таким чином контур і форму обличчя, коригуючи нерівності шкіри.

У Comfort Clinic ми використовуємо лише ефективні та головне безпечні препарати Belotero.

Препарат Belotero від німецького виробника ідеально інтегрується у шкіру, зберігаючи природні контури та вираз обличчя, заповнюючи при цьому складки та розгладжуючи зморшки. А у складі міститься лідокаїн, що робить процедуру комфортнішою для клієнта.

Як проходить процедура контурної пластики

Перед проведенням процедури пацієнт проходить консультацію, на якій лікар-косметолог залежно від особливості шкіри пацієнта та бажаного результату підбере філлер.

Перед введенням ін’єкцій лікар робить розмітку на обличчі, обробляє шкіру засобом, що очищає, і анестетиком. Потім філер вводиться тонкою голкою і розподіляється у тканинах.

Переваги контурної пластики обличчя

Контурна пластика обличчя дозволяє за один сеанс без хірургічних втручань позбутися мімічних зморшок, шрамів та асиметрії.

Філери справляються навіть із такими проблемними зонами, як нососльозна борозна та носогубні складки, які складно коригуються іншими методами.

Такий метод не потребує спеціальної підготовки та тривалого реабілітаційного періоду. Усі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями із використанням сучасних препаратів.

Відновлювальний період після контурної пластики

Після процедури протягом кількох днів у місцях уколів можуть бути помітні сліди, також спостерігаються невеликі почервоніння та набряклість.

Але за умови проведення маніпуляції досвідченим лікарем ці симптоми швидко минають, а ймовірність появи побічних ефектів близька до нуля.

Контурна пластика в Comfort Clinic

Для роботи ми використовуємо препарати тільки від надійних світових виробників, таких як Radiesse, Belotero, Ксеомін, Aquashine та Rejuran. Співробітники Comfort Clinic – це сертифіковані спеціалісти з великим досвідом роботи в інєкційній косметології.

Ми консультуємо на високому професійному рівні, а спеціаліст, який проводить процедуру контурної пластики – це лікар дерматолог з 20-річним досвідом, яка має досвід в інєкційній косметології понад 5 років, а також глибокі знання з анатомії обличчя.

Запишіться на консультацію лікаря косметолога вже зараз і ми підберемо препарат, що підходить для Вас, і відповімо на всі питання.

Запишіться на прийом