Мікроголковий РФ ліфтинг

Мікроголковий РФ ліфтинг, Київ та область

Мікроголковий, або радіофракційний ліфтинг у Києві та області – чудове рішення для тих, хто хоче покращити якість своєї шкіри за короткий час та за допомогою малоінвазивної процедури. Він допомагає усунути ознаки старіння, такі як дрібні зморшки, опущення обличчя (птоз), нависла повіка. Крім того, за допомогою RF ліфтингу Ви можете позбавитися від блідості, в’ялості шкіри, постакне та безлічі інших недоліків.

Мікроголковий ліфтинг РФ значно підтягує шкіру за рахунок скорочення шкірного клаптя. Він ідеально підходить для всіх типів шкіри, виробляючи високо сфокусовану енергію на кінчиках позолочених мікроголок стерильної насадки, що сприяє виробленню колагену.

Якщо Вас зацікавила процедура мікроголкового RF ліфтингу в Києві та області, яка допоможе зробити шкіру красивішою та свіжішою – зверніться за консультацією до фахівців Комфорт Клінік вже сьогодні. Наша клініка знаходиться в місті Ірпінь, але ми відкриті для мешканців Києва та області. А висока якість послуг та приємні ціни сповна компенсують час, витрачений на дорогу.

Мікроголковий РФ ліфтинг

Мікроголковий РФ ліфтинг в Комфорт Клінік – це процедура, яку Ви зможете пройти не тільки на обличчі, але і практично на будь-якій частині тіла, де Ви хочете отримати підтяжку шкіри та інтенсивне вироблення колагену. Наприклад, фракційний РФ ліфтинг допоможе надати чіткості овалу обличчя, підтягнути обвислу шкіру на внутрішній поверхні рук і ніг, у зоні над колінами, на сідницях або кистях рук, а також покращити зовнішній вигляд живота після схуднення або вагітності.

Обличчя, безумовно, є найбільш поширеною областю, в якій використовується процедура, тому що саме там є більшість недоліків, які добре видно. Поліпшення очевидні після першої процедури, але задля досягнення найкращих естетичних результатів рекомендується дві-три процедури.

Мікроголковий RF ліфтинг у Комфорт Клінік використовує радіочастотну енергію для збільшення вироблення колагену, що призводить до значно кращих та швидших результатів. Глибина мікроголки повністю регулюється для вибіркового вирішення різних проблем шкіри. Він також забезпечує комбінацію неізольованих та напів ізольованих голок, які можна використовувати для всіх типів шкіри, включаючи жирну, чутливу та проблемну шкіру.

У міру того, як крихітні голки проникають у шкіру, контрольоване випромінювання енергії радіочастотної терапії передає тепло більш глибокі шари дерми і підшкірні шари. Ця комбінація механічного проникнення та радіочастотного імпульсу сприяє інтенсивному виробництву колагену та еластину у вашій шкірі, що призводить до ефекту підтяжки та омолодження.

Мікроголковий РФ ліфтинг у Комфорт Клінік

Якщо Ви вирішили пройти процедуру мікроголкового RF ліфтингу, то однозначно зробити це найкраще у нас у Comfort Clinic. Ми цінуємо кожного клієнта та проводимо процедури на високому професійному рівні.

На апараті працюють лікарі, які чітко розуміють особливості роботи з різними типами шкіри з різними проблемами у кожній окремій зоні.

Сучасний апарат 2021 випуску дозволяє провести процедуру з мінімальними неприємними відчуттями і при цьому помітним результатом вже після декількох процедур.

Мікроголковий РФ ліфтинг, ціни та відгуки

Ціна на мікроголковий РФ ліфтинг залежить від області, яку ви хочете лікувати, а також від того, скільки сеансів потрібно, щоб отримати бажаний результат. Клініка Comfort Clinic рада обговорити з вами ціни на процедуру під час консультації, і ми пропонуємо одні з найексклюзивніших цін у регіоні.

Відгуки наших клієнтів про фракційний ліфтинг РФ переважно позитивні і говорять про високу ефективність процедури. Крім того, вони допомагають нам покращувати якість послуг, а новим пацієнтам – дізнатися більше про фахівців та можливості Комфорт Клінік.

Щоб записатись на консультацію в клініку, або отримати більше інформації про послуги – зателефонуйте нам по будь-якому з телефонів, вказаних на сайті, або скористайтеся кнопкою «Записатися».

Запишіться на прийом

Вартість послуг

Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - обличчя3450 грн
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - обличчя, підборіддя3750 грн
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - обличчя, підборіддя, шия4450 грн
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - обличчя, підборіддя, шия, декольте5450 грн
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - шия2750грн
Фракційний мікроголковий RF ліфтинг - шия, декольте3450грн
Тіло, ділянка розміром 20*20 см3450грн
[table “37” not found /]