Тест на Ковід для вильоту за кордон або планових операцій

Тест на COVID у Comfort Clinic

У Comfort Clinic, Ірпінь, Ви можете здати ПЛР-тест на COVID. Він визначає наявність чи відсутність у організмі коронавірусу з допомогою визначення його РНК.

Складання тесту в нашій клініці проходить в максимально комфортних умовах, без черги і з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки.

Час виконання тесту на COVID – 1 робочий день. Результат оформляється, відповідно до міжнародних вимог, українською та англійською мовами, з унікальним QR-кодом.

Для проведення аналізу у людини береться мазок із ротоглотки та носоглотки. Для отримання точного результату необхідно дотримання деяких правил:

  • варто відмовитися від промивання та використання крапель для носа за 4-5 годин до взяття матеріалу;
  • необхідно утриматися від їжі та напоїв за 3-4 години до здачі тесту;
  • не рекомендується палити, полоскати горло чи чистити зуби за 3-4 години до забору матеріалу.

Тест на COVID для подорожі за кордон

Сьогодні ПЛР-тест на COVID є обов’язковим документом для відвідування практично будь-якої країни. У Комфорт Клінік ви можете отримати результат аналізу всього за 1 робочий день, що дуже зручно при плануванні подорожі.

Крім того, бланк з результатами тестування оформляється з дотриманням усіх міжнародних вимог – з індивідуальним QR-кодом, українською та англійською мовами.

Тест на COVID для планових операцій

На сьогоднішній день перед плановою госпіталізацією або операцією пацієнту необхідно здати тест на коронавірус. У нашій клініці тестування на COVID проводиться методом ПЛР з повним дотриманням усіх заходів безпеки та в максимально комфортних умовах.

Тест на COVID вартість у Comfort Clinic

Ціна тесту на COVID може відрізнятись в залежності від його типу, терміновості та лабораторії, в якій він робиться. У Comfort Clinic ви можете здати ПЛР-тест на коронавірус, який дозволяє отримати максимально точний і досить швидкий результат.

Вартість дослідження залежить від лабораторії, в якій перевірятиметься матеріал. Ми співпрацюємо з надійними сертифікованими лабораторіями.

Мед Лаб та CSD. Ціна аналізу, проведеного в даних лабораторіях, становить відповідно:

  • у Мед Лаб — 780 грн.;
  • у CSD — 860 грн.

Запишіться на прийом