Полімолочна кислота

Полімолочна кислота в ін’єкційній косметології

Ін’єкційна косметологія стає все більш популярною серед тих, хто прагне швидких та ефективних результатів у покращенні зовнішнього вигляду. Один із новаторських інгредієнтів, який використовується у таких процедурах – полімолочна кислота(PDLLA).

Подібно до свого використання у засобах для догляду за шкірою, полімолочна кислота в інєкційній косметології демонструє вражаючі результати, особливо у вигляді продуктів Juvelook та Lenisna, які ми використовуємо у нас в Comfort Clinic.

Полімолочна кислота є одним з типів альфа-гідроксикислот, відомих своїми властивостями стимулювання клітинного оновлення. У вигляді ін’єкцій, полімолочна кислота використовується для покращення текстури шкіри, зменшення зморшок та ліній, а також для загального омолодження шкіри обличчя та зони навколо очей. Вона має досить тривалу дію.

Juvelook

Juvelook – це гібридний філлер, що містить полімолочну кислоту та гіалуронову кислоту, розроблений для проведення ін’єкційних процедур з метою покращення стану шкіри. Його формула спеціально створена для досягнення максимально ефективних результатів в боротьбі з ознаками старіння та втомленої шкіри завдяки ефекту наповненя, що дає гіалуронова кислота та довготривалою стимуляцію вироблення колагену завдяки PDLLA.

Ін’єкції Juvelook допомагають зберегти молодий вигляд шкіри, зменшуючи зморшки та підвищуючи її пружність. Вони сприяють глибокому зволоженню та живленню шкіри, покращуючи її текстуру та вигляд. Juvelook допомагає відновити тонус шкіри, зменшуючи видимість пор та пігментації.

Lenisna

Lenisna – це гібридний філлер, який використовується для косметичних процедур, зокрема для контурної пластики обличчя. Цей продукт розроблений з метою покращення форми та кольору обличчя, зменшення зморшок і надання бажаного контуру.

Гібридні філлери, такі як Lenisna, часто поєднують у своїй формулі гіалуронову кислоту та полімолочну кислоту, для досягнення оптимальних результатів. Вони забезпечують тривалий ефект зволоження та пружності шкіри, що дозволяє клієнтам насолоджуватися зовнішнім виглядом свого тіла впродовж тривалого часу.

Показання для використання полімолочної кислоти

Основними показаннями для використання ін’єкцій з полімолочною кислотою є лікування зморшок та омолодження шкіри. Вона може допомогти зменшити видимість зморшок та заломів завдяки своїм властивостям стимулювання клітинного оновлення. Полімолочна кислота допомагає вирівняти тон шкіри та зменшити появу пігментних плям.

Протипоказання до використання полімолочної кислоти

Полімолочну кислоту заборонено використовувати в період вагітності і годуванні груддю,
в період загострення хронічних захворювань, при запальних процесах в області введення.

Також полімолочну кислоту не використовують при наявності деяких захворювань, а саме:

  • системні хвороби крові та сполучних тканин
  • онкологічні захворювання (окремо розглядається використання під час тривалої ремісії)
  • аутоімунні захворювання

Проводити процедуру потрібно тільки у кваліфікованих спеціалістів з медичною освітою, що гарантує якісно виконані ін’єкції та максимальну безпеку.

 

 

Полімолочна кислота – ціна, відгуки

Дізнатись ціну ін’єкцій препаратами полімолочної кислоти можна зателефонувавши нам за номером, який ви бачите на сайті, або на сторінці прайс. Для того, щоб переконатись в тому, що Вам підходить ця процедура та немає протипоказань бажано попередньо отримати консультацію лікаря дерматолога.

Полімолочна кислота має безліч позитивних відгуків, тому якщо Ви давно думаєте, що варто спробувати і все ніяк не можете наважитись – запрошуємо Вас до нас у Comfort Clinic. Ви будете приємно вражені результатом.

Запишіться на прийом

Лікарі клініки

Воінкова Маргарита Сергіївна
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог
Олена Дмитрівна Черевко
Дерматовенеролог, косметолог-ін’єкціоніст, трихолог